Home Kategorie Ludzie Nie żyje 46-letni uczestnik „X Factor”. Zmarł w tragicznym wypadku. Osierocił troje dzieci.

Nie żyje 46-letni uczestnik „X Factor”. Zmarł w tragicznym wypadku. Osierocił troje dzieci.

Nie żyje 46-letni uczestnik „X Factor”. Zmarł w tragicznym wypadku. Osierocił troje dzieci.

Nie żyje Thomas Wells. 46-letni uczestnik amerykańskiego „X Factor” i „The Voice” miał wypadek przy pracy i zmarł kilka godzin później w szpitalu.

Informacja o tragicznej śmierci Wellsa pojawiła się w amerykańskich mediach 26 listopada. 46-letni uczestnik „X Factor” i „The Voice” zmarł 13 listopada po tym, jak ciężko ranny trafił do szpitala w Teksasie. Pomimo operacji lekarze nie byli w stanie uratować mu życia. Druzgocące szczegóły ujawniła w rozmowie z dziennikarzami żona mężczyzny.

Thomas Wells uległ nieszczęśliwemu wypadkowi przy pracy w zakładzie produkującym opony. Jak relacjonuje żona, mężczyzna zahaczył o automatyczny przenośnik taśmowy i został pociągnięty przez maszynę, w wyniku czego doznał ciężkich obrażeń ciała. Gwiazdor talent show osierocił troje dzieci.

– „Zawsze będę cię kochać, kochanie! Jesteś najlepszym człowiekiem na świecie! Spotkamy się w niebie, a tymczasem śpiewaj z aniołami!” – przekazała zrozpaczona Jessica Wells i dodała:

– „To był najgorszy dzień w moim życiu, bo straciłam męża, ale zarazem najlepszy, bo Bóg powiedział mi, że Thomas jest w domu.”

Thomas Wells dał się poznać jako utalentowany wokalista. Wziął udział w programach „X Factor”, „America’s Got Talent” i „The Voice”. Uwielbiał śpiewać nastrojowe ballady, country, ale i współczesne popowe hity. Swoimi umiejętnościami dzielił się też m.in. w serwisie YouTube.

Doda usłyszała zarzuty. Piosenkarka wydała oświadczenie.

Depilacja Light Sheer Infinity
Depilacja Light Sheer Infinity
249,00 zł
240 dni
do końca oferty!
Depilacja: 1 partia ciała przez okres 8 miesięcy od 249 zł i więcej opcji w The Venus Beauty Clinic

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz