Home Kategorie Poruszające Policjanci przyszli sprawdzić, czy mężczyzna odbywa kwarantannę. To, co zobaczyli było szokujące.

Policjanci przyszli sprawdzić, czy mężczyzna odbywa kwarantannę. To, co zobaczyli było szokujące.

Policjanci przyszli sprawdzić, czy mężczyzna odbywa kwarantannę. To, co zobaczyli było szokujące.

Policjanci zapukali do mieszkania 49-latka. To, co zastali w środku zszokowało ich. Wewnątrz znajdowało się ciało martwego mężczyzny i jego 74-letnia matka w tak ciężkim stanie, że nie mogła się podnieść.

49-letni mieszkaniec Staszowa w woj. świętokrzyskim zmarł w trakcie domowej kwarantanny. Jego 74-letnia matka była w ciężkim stanie. Sytuacja wyszła na jaw dzięki kontroli prowadzonej przez patrol policji i WOT, który sprawdzał, czy domownicy stosują się do zasad kwarantanny.

W niedzielę funkcjonariusz z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach oraz żołnierz WOT sprawdzali, czy osoby, które powinny przebywać na kwarantannie, stosują się do obostrzeń.

– „Podczas kontroli jednego z miejsc w Staszowie, policjant został poinformowany przez 74-latkę odbywającą kwarantannę, że ona i jej syn potrzebują pomocy. Drzwi mieszkania były zamknięte od środka, a kobieta nie była w stanie wstać i ich otworzyć” – poinformowała mł. asp. Joanna Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Staszowie.

Na miejsce wezwano ratowników i strażaków, którzy wyważyli drzwi i dostali się do środka.

– „Po wejściu do mieszkania okazało się, że 49-letni syn kobiety nie daje znaków życia. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon z przyczyn naturalnych” – powiedziała mł. asp. Szczepaniak.

– „W złym stanie zdrowia znajdowała się także 74-latka. Dzięki podjętym działaniom kobieta trafiła do szpitala. Aktualnie jej stan ulega poprawie” – dodała mł. asp. Szczepaniak.

Nie żyje 46-letni uczestnik „X Factor”. Zmarł w tragicznym wypadku. Osierocił troje dzieci.

Źródło: PAP

Catering dla nawet 15 osób
Catering dla nawet 15 osób
129,99 zł
258,00 zł
4 dni
do końca oferty!
Catering dla 6 osób za 129,99 zł i więcej opcji z firmą gastronomiczną PAŁACOWA DOLINA Monika Piasecka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz