Home Kategorie Ludzie Znowu głośno o Barbarze Kurdej-Szatan. „BRAWO!” Gwiazda dostała gratulacje.

Znowu głośno o Barbarze Kurdej-Szatan. „BRAWO!” Gwiazda dostała gratulacje.

Znowu głośno o Barbarze Kurdej-Szatan. „BRAWO!” Gwiazda dostała gratulacje.

Andrzej Piaseczny udzielił niedawno wywiadu, w którym wstawił się za Barbarą Kurdej-Szatan, która mierzy się teraz z konsekwencjami swojego głośnego wpisu dotyczącego Straży Granicznej.

Andrzej Piaseczny udzielił wywiadu, który pojawił się na profilu „Województwo Opolskie” na Facebooku. Piosenkarz poruszył w nim m.in. temat afery z udziałem Kurdej-Szatan. Przyznał, że aktorka wyraziła się mało dyplomatycznie, jednak nie sądzi, aby jej wpis był skandaliczny. Przeciwnie, pogratulował jej odwagi i szczerości.

– „Oczywiście za rozpoznawalną twarzą powinien iść pewien poziom dyplomacji w wyrażaniu swoich myśli. Ale z drugiej strony nie powinno z nas to czynić maszyny. Mamy prawo do własnych emocji, czasem ekstremalnych. I jesteśmy tylko ludźmi, ale z drugiej strony, aż ludźmi. Za taką chęcią uładzenia siebie nie powinny iść absolutnie skłonności, np. do utrzymania pozycji, rozważania, czy dostanę reklamę, czy nie dostanę. Brawo Basia! Bo jesteśmy ludzcy. Bo jesteśmy ludźmi i mamy czasem prawo do emocji, z którymi ktoś może się nie zgodzić. Ale nie czyńmy z siebie bezdusznych maszyn, tylko po to, aby utrzymać choćby swoje apanaże” – stwierdził.

Piasek stwierdził także, że ludzie mają tendencję do budowania podziałów, zamiast dbania o wspólne dobro.

– „Świat jest podzielony. My uwielbiamy się dzielić, ale przecież w gruncie rzeczy, wszystkim nam chodzi, albo powinno chodzić o to samo. Tzn. o nasze dobro. Nawet jeśli lokujemy je w innych miejscach” – ocenia.

Przerażająca wizja na 2022 rok. Jasnowidz Wojciech Glanc mówi o ogromnym chaosie i śmierci.

Wyszczuplanie lipolaserem
Wyszczuplanie lipolaserem
59,99 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zabiegi lipolaserem od 59,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Karoliny Woźniak-Kłomskiej w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz