Home Kategorie Ludzie Szok! 26-latka ma 600 tatuaży. Straciła wzrok po wytatuowaniu gałek ocznych.

Szok! 26-latka ma 600 tatuaży. Straciła wzrok po wytatuowaniu gałek ocznych.

26-letnia kobieta ma już ponad 600 tatuaży, a na wszystkie modyfikacje ciała wydała już ok. 120 tys. dolarów. Niedawno wytatuowała sobie gałki oczne na niebiesko. W wyniku tego zabiegu oślepła na 3 tygodnie.

Amber Luke wywołuje spore kontrowersje przez swój niezwykły wygląd. 26-letnia Australijka od stóp do głów pokryta jest tatuażami, których jest już ponad 600. Młoda kobieta poddała się też zabiegowi rozszczepienia języka, a także dokonała korekty uszu, aby nadać im szpiczasty kształt.

Oprócz tego 26-latka wypełniła sobie policzki oraz usta, a także powiększyła piersi i wszczepiła implanty w pośladki. Amber ma też srebrne zęby i spiłowane kły, aby przypominać wampira.

Niedawno Luke zaryzykowała własnym zdrowiem, aby wytatuować sobie gałki oczne na niebiesko. Po zabiegu opowiadała, że ból przypominał „wcieranie odłamków szkła w oko”. Kobieta straciła wzrok na 3 tygodnie. To jednak nie zniechęciło jej do kolejnych modyfikacji, które do tej pory kosztowały ją już ponad 120 tys. dolarów.

Niedawno 26-latka pochwaliła się fanom swoim nowym nabytkiem. To tatuaż na twarzy, który zaczyna się na czole, a kończy nad ustami. Jej obserwatorzy są w tej kwestii podzieleni. Wielu komplementuje wygląd kobiety i pochwala jej odwagę, są też tacy, którzy uważają, że przed metamorfozą wyglądała lepiej.

Amber jednak nie przejmuje się krytyką i planuje już kolejne tatuaże – choć na ciele pozostało jej już niewiele wolnego miejsca.

– „Zrobię, co chcę. To moja twarz” – stwierdziła.

Znowu głośno o Barbarze Kurdej-Szatan. „BRAWO!” Gwiazda dostała gratulacje.

Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi
Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi
99,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi z certyfikatami za 99 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz