Home Kategorie Zdrowie Dr Sutkowski: Kina, teatr i dyskoteki tylko dla zaszczepionych.

Dr Sutkowski: Kina, teatr i dyskoteki tylko dla zaszczepionych.

Dr Sutkowski: Kina, teatr i dyskoteki tylko dla zaszczepionych.

– „Wstęp do kin, teatrów, dyskotek czy innych miejsc rozrywki powinien być uzależniony od faktu zaszczepienia” – twierdzi doktor Michał Sutkowski. Co o tym sądzicie?

Dzisiejsze dane jeżeli chodzi o zakażenia  i zgony koronawirusem są porażające. Blisko 30 000 zakażeń i ponad 500 zgonów. Czy nadszedł czas na wdrażanie obostrzeń?

– „Uważam, że obecność w kinach, teatrach, imprezach rozrywkowych, dyskotekach, boiskach sportowych, imprezach masowych, pływalniach, u fryzjera, w salonach kosmetycznych oraz w transporcie dalekim powinien być ograniczony czasowo do osób, które się zaszczepiły” – twierdzi doktor Sutkowski.

– „Kolejki się ustawiły w Niemczech przed punktami szczepień, jak ogłoszono, że będą restrykcje, a już dawno ich nie obserwowano” – zauważył. Innymi słowy Sutkowski twierdzi, że restrykcje „zachęciłyby” obywateli do szczepień.

Według Sutkowskiego wdrożenie rozwiązań związanych z paszportami covidowymi powinno nastąpić w przeciągu najbliższych dwóch tygodni.

– „Jeżeli się boimy buntu, jakiegoś niezadowolenia społecznego – ja to rozumiem w kalkulacji politycznej – to pamiętajmy o tym, że większość stanowią ludzie, którzy w elektoracie również rządzących co najmniej uważają, że należy również to wprowadzić” – tłumaczył lekarz.

Policjanci przyszli sprawdzić, czy mężczyzna odbywa kwarantannę. To, co zobaczyli było szokujące.

Źródło: pulsmedycyny.pl

 

 

Fotoobraz na płótnie z Twojego zdjęcia
Fotoobraz na płótnie z Twojego zdjęcia
29,00 zł
125,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 29 zł: fotoobraz z wybranym zdjęciem na płótnie bawełnianym lub poliestrowym z Duonet

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz