Home Kategorie News Pilne! Jednoznaczne oświadczenie szefa Pfizer. Będziemy musieli się szczepić na COVID-19 przez wiele lat.
21.61K

Pilne! Jednoznaczne oświadczenie szefa Pfizer. Będziemy musieli się szczepić na COVID-19 przez wiele lat.

Pilne! Jednoznaczne oświadczenie szefa Pfizer. Będziemy musieli się szczepić na COVID-19 przez wiele lat.

– „Ludzie będą prawdopodobnie potrzebować corocznych szczepień przeciwko Covidowi przez wiele lat” – powiedział szef Pfizera. Kogoś to jeszcze dziwi? Szykujmy się więc.

Dr Albert Bourla powiedział, że uważa, że ​​będzie to potrzebne do utrzymania wysokiego poziomu ochrony obywateli przeciw COVID-19.

Wielka Brytania zapewniła teraz dodatkowe 114 milionów dawek szczepionek Pfizer i Moderna, które mają zostać dostarczone w ciągu najbliższych dwóch lat.

Dyrektor naczelny Pfizers rozmawiał z BBC przed pojawieniem się wariantu Omikrom po raz pierwszy zidentyfikowanego w RPA, a także przed ogłoszeniem, że rząd Wielkiej Brytanii podpisał kontrakty na zakup 54 milionów dodatkowych dawek Pfizer-BioNTech i 60 milionów dawek Moderna do 2022 roku i 2023.

Dr Bourla powiedział, że Pfizer wyprodukował już zaktualizowane szczepionki w odpowiedzi na wersję beta, również po raz pierwszy zidentyfikowaną w Afryce Południowej i Delta, zidentyfikowaną po raz pierwszy w Indiach.

Firma obecnie pracuje nad tym, żeby stworzyć obecnie szczepionkę, która będzie działać przeciwko wariantowi Omikron. Nie jest to jednak łatwe, jednocześnie jednak wskazuje na pewną prawidłowość. Mianowicie na to, że będziemy szczepić się przez wiele lat.

Są oficjalne informacje: Większość zakażonych Omikronem wyzdrowiała i nie miała objawów.

 

 

Pakiety day spa
Pakiety day spa
109,99 zł
150,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Pakiet day spa z wybranym masażem i kąpielą od 89,99 zł i więcej w Future Fit Day SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz