Home Kategorie Ludzie Piotr Żyła o koronawirusie: „To jeden wielki absurd”.

Piotr Żyła o koronawirusie: „To jeden wielki absurd”.

Piotr Żyła o koronawirusie: „To jeden wielki absurd”.

Reporterzy Interii Michał Białoński i Dariusz Wołowski rozmawiali z Piotrem Żyłą przy okazji konkursu skoków narciarskich w Wiśle. Temat zszedł również na sytuację pandemiczną.

Piotr Żyła w piątkowych kwalifikacjach do niedzielnego konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Wiśle zajął 20. miejsce. Rozmowę z nim przeprowadzili Dariusz Wołowski i Michał Białoński, którzy zapytali skoczka m.in. o innego zawodnika Ryoyu Kobayashiego, który zmaga się z zakażeniem koronawirusem.

– „Nie brakuje Ci Ryoyu Kobayashiego, który podobnie jak po PŚ w Rosji Klimek Murańka, teraz zmaga się z koronawirusem?”

– „Na pewno. Przykra sytuacja. Takie mamy czasy, ale co zrobić.”

Dalej reporterzy stwierdzili, że liczyli, iż po zaszczepieniu testy na COVID-19 nie będą już dawały wyników pozytywnych. Żyła odpowiedział:

– „Ja się nie znam na tym. Dla mnie to jest jeden wielki absurd! Testują nas każdego dnia, a później nas wywalają do jednego autobusu, gdzie nie ma miejsca, aby usiąść. Z kolei na skoczni musimy zachować odstęp. Dla mnie to jest nieporozumienie. Albo robisz coś tak, albo siak. Tymczasem wychodzi na to, że w autobusie covidu nie ma, jest tylko na skoczni. I tak w kółko. Jeden wielki absurd! Ale co ja mogę? Jedynie skakać! I cieszyć się, że mnie jeszcze nie zamknęli.”

Rozpowszechniał twardą pornografię. Właśnie objął funkcję w ministerstwie.

Źródło: Interia

Zabiegi wyszczuplające
Zabiegi wyszczuplające
49,99 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
5 zabiegów wyszczuplających na wybranych urządzeniach za 49,99 zł w Studiu Sylwetka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz