Home Kategorie Film Nie żyje znany aktor. Grał w popularnych serialach i sitcomach.

Nie żyje znany aktor. Grał w popularnych serialach i sitcomach.

Nie żyje znany aktor. Grał w popularnych serialach i sitcomach.

Nie żyje Eddie Mekka – amerykański aktor znany m.in. z sitcomu „Laverne & Shirley”. Występował też w „Statku miłości” czy „Modzie na sukces”. Miał 69 lat.

27 listopada w Newhall w stanie Kalifornia zmarł Eddie Mekka. Był amerykańskim aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym. Zasłynął rolą w serialu komediowym „Laverne & Shirley”. Miał 69 lat. O jego zgonie poinformował portal Deadline, powołujący się na post na Facebooku wieloletniego przyjaciela Mekki – Pata Bentiego.

– „SPOCZYWAJ W POKOJU Big Ragu: Z głębokim żalem dzielimy się z wami odejściem naszego ukochanego Eddiego Mekki. Eddie zmarł spokojnie w swoim domu w Newhall w Kalifornii w sobotę 27 listopada 2021 roku. Miał 69 lat. W tej chwili prosimy o wstrzymanie wszelkich zapytań mediów w czasie żałoby jego rodziny. Zapraszamy do podzielenia się wspomnieniami z Eddiem i złożenia kondolencji dla jego rodziny na jego fanpage’u. Spoczywaj w pokoju Eddie. Trochę się zabawiliśmy, mój kolego ze studiów na BCM [Berklee College of Music – przyp. red.]. Dzięki za użycie naszego zdjęcia, jako zdjęcia profilowego.”

Nie podano przyczyny śmierci Mekki. Wiadomo jednak, że „zmarł w spokoju”.

Zmarła 21-latka. Powód? Nie było karetki.

Źródło: Deadline

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
59,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrany 60-minutowy masaż od 49,99 zł w gabinecie Alice's Institute Kosmetologia w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz