Home Kategorie Prawda o „Kuchennych Rewolucjach”. Właścicielka mówi o opłatach.

Prawda o „Kuchennych Rewolucjach”. Właścicielka mówi o opłatach.

Prawda o „Kuchennych Rewolucjach”. Właścicielka mówi o opłatach.

Znany youtuber odwiedził restaurację Cibo Pazzesco w Sosnowcu, która jakiś czas temu przeszła rewolucję Magdy Gessler. Właścicielka opowiedziała, jak wyglądało kręcenie programu i jak zmieniło się życie lokalu po wizycie restauratorki.

Restauracja Cibo Pazzesco w Sosnowcu brała udział w programie Magdy Gessler 4 lata temu. Wtedy nazywała się Magiliana i od tego czasu sporo się w niej zmieniło. Znany youtuber prowadzący kanał „Żarłok TV” postanowił odwiedzić lokal i sprawdzić, jak wygląda obecnie.

Youtuber najpierw zamówił pizzę, która pojawiła się w menu dzięki Magdzie Gessler. Po pozytywnej opinii o daniu postanowił porozmawiać z właścicielką Agnieszką Kalagą na temat tego, jak program w telewizji zmienił życie w knajpie.

Właścicielka zdementowała wprost plotki o tym, że za udział w programie się płaci. Wyznała jednak, że podczas kręcenia „Kuchennych Rewolucji” nie zawsze wszystko szło gładko. Pani Agnieszka najbardziej ubolewa nad tym, że podczas montażu niektóre wypowiedzi bohaterów były wyrywane z kontekstu.

– „Nic nie płaciliśmy za rewolucje. Na pewno nam pomogły. Ludzie mają taką mentalność, że nawet z ciekawości zaglądali. Później ci klienci wracają. Jest dużo nowych, przyjezdnych klientów, którzy popróbowali i wracają” – mówi restauratorka.

Dodała, że nic nie było wyreżyserowane.

– „Każdy wypowiada się tak, jak uważa. Nic nie było specjalnie podstawiane” – mówi właścicielka.

Kobieta opowiedziała, że po emisji programu restauracja wzbudziła spore zainteresowanie. Do Sosnowca zaczęli przyjeżdżać ludzie z różnych miejsc. Pozycje z menu, które wprowadziła Gessler cieszą się ogromną popularnością.

– „Menu Magdy Gessler jest popularne. Te rzeczy faktycznie się sprzedają” – stwierdziła właścicielka knajpki po Rewolucjach.

Jak dodaje pani Agnieszka, po programie nie miała już kontaktu z Magdą Gessler. Jednak członkowie ekipy, którzy tworzyli „Kuchenne Rewolucje” często odwiedzają restaurację, kiedy są w okolicy.

Serial o Annie Przybylskiej jednak powstanie? Jarosław Bieniuk ujawnił szczegóły.

Kurs online: Pracownik działu kadr i płac z MEN
Kurs online: Pracownik działu kadr i płac z MEN
89,00 zł
399,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online Pracownik działu kadr i płac z zaświadczeniem MEN za 89 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz