Home Kategorie Ludzie Monika Miller trafiła do szpitala. „Pojawiły się guzy”.
17.14K

Monika Miller trafiła do szpitala. „Pojawiły się guzy”.

Monika Miller trafiła do szpitala. „Pojawiły się guzy”.

Monika Miller za pośrednictwem swojego Instagrama wyznała, że jej stan zdrowia znacznie się pogorszył. Trafiła do szpitala, bo zauważono u niej „guzy, które wyglądają niebezpiecznie”.

Monika Miller w związku z problemami zdrowotnymi trafiła do szpitala. Poinformowała o tym w obszernym poście udostępnionym na Instagramie.

– „Niestety nastąpiło to, czego najbardziej się obawiałam. Jestem zmuszona na kilka dni położyć się do szpitala. Ze zdrowiem nie ma żartów i ostatni rok mi to udowodnił. Zresztą wiecie, bo nie raz i nie dwa ten temat tu poruszałam. Dbajcie o siebie pod każdym względem” – napisała Monika Miller na swoim profilu na Instagramie.

Celebrytka nie powiedziała, dlaczego przebywa w szpitalu. Dopiero w rozmowie z WP Kobieta wyznała, że pojawiły się guzy, które wymagają zbadania.

– „Pojawiły się guzy, które wyglądają niebezpiecznie. Lekarze muszą to dokładnie sprawdzić. Na ten moment na szczęście wykluczają nowotwory złośliwe. Moje zdrowie szwankuje od dłuższego czasu. Kilkanaście antybiotyków w ciągu roku niestety nic nie poprawiło. Jest jeszcze gorzej.”

Miller dodała też, że ma takie dni, gdy nie ma siły wstać łóżka, ale stara się i walczy.

– „Mam teraz odpowiedniego lekarza prowadzącego i jeśli powiedział, że szpital, to się kładę. Nie można całe życie się zaleczać” – dodała.

Serial o Annie Przybylskiej jednak powstanie? Jarosław Bieniuk ujawnił szczegóły.

Zabiegi na ciało
Zabiegi na ciało
69,99 zł
220,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Aromatyczne zabiegi na ciało od 69,99 zł i więcej w Centrum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz