Home Kategorie Poruszające Miała brać ślub, będzie pochowana. Ogromna tragedia w Czernikowie.

Miała brać ślub, będzie pochowana. Ogromna tragedia w Czernikowie.

Miała brać ślub, będzie pochowana. Ogromna tragedia w Czernikowie.

To wstrząsnęło całą Polską. W wypadku w Czernikowie zginęło dwoje strażaków. 29-letnia Ewelina w nadchodzące święta miała wziąć ślub. Zamiast bawić się na weselu, jej bliscy w Mikołajki spotkają się na pogrzebie.

Do tragedii doszło 2 grudnia. Przed godziną 5:00 strażacy z OSP w Czernikowie dostali wezwanie do pożaru. Po drodze wóz strażacki, którym jechali, zderzył się z tirem. W wypadku śmierć poniosła 29-letnia druhna i 62-letni druh, kierowca wozu. Trzech pozostałych strażaków trafiło do szpitala.

Bliscy nie mogą pogodzić się z tą ogromną stratą. 29-letnia Ewelina cały czas pomagała ludziom. Oprócz pracy w straży była też ratownikiem medycznym oraz pielęgniarką.

– „Wypełniając swoją misję – niosąc pomoc drugiemu człowiekowi poniosła największą ofiarę tracąc życie” – po jej śmierci napisała Powiślańska Szkoła Wyższa.

Ewelina miała plany. Chciała założyć rodzinę. Jak dowiedzieli się reporterzy Super Expressu, w Boże Narodzenie miała brać ślub kościelny ze swoim narzeczonym Bartkiem.

Niestety, zamiast wesela, jej bliscy muszą organizować pogrzeb. 6 grudnia rodzina i przyjaciele pożegnają Ewelinę.

Przyczyny wypadku nadal nie są znane. Policja i prokuratura ustalają szczegóły zdarzenia. Jak na razie wiadomo, że wóz strażacki wyjeżdżał z drogi podporządkowanej, gdy zderzył się z TIR-em, jadącym drogą krajową nr 10 w kierunku Warszawy.

Tragiczny wypadek podczas parady Mikołajów. Motocyklista wjechał w tłum [WIDEO]

Źródło: Super Express

Fotoobraz na płótnie z Twojego zdjęcia
Fotoobraz na płótnie z Twojego zdjęcia
29,00 zł
125,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 29 zł: fotoobraz z wybranym zdjęciem na płótnie bawełnianym lub poliestrowym z Duonet

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz