Home Kategorie Ludzie Lech Wałęsa błaga o pomoc. Nagranie trafiło do sieci.
15.31K

Lech Wałęsa błaga o pomoc. Nagranie trafiło do sieci.

Lech Wałęsa błaga o pomoc. Nagranie trafiło do sieci.

Lech Wałęsa nie przebiera w słowach. Na Facebooku zamieścił wymowne nagranie. Były prezydent przedstawił w nim swoje radykalne stanowisko wobec osób rządzących w Polsce. Poprosił też internautów o pomoc.

Opublikowane przez Wałęsę wideo trwa nieco ponad 2 i pół minuty.

– „Zabieram głos, bo nie mogę wytrzymać” – tłumaczył.

Na filmie były prezydent przedstawił swoje przemyślenia dotyczące sytuacji politycznej w Polsce. Powiedział, że miliardy złotych nasz kraj traci przez „głupie rządzenie”. Poprosił też, aby „kilka mądrych osób” stworzyło listę osób odpowiedzialnych za „straty narodu polskiego”.

– „Więc ja proponuję, aby jak najszybciej paru mądrych ludzi zrobiło listę, spis osób odpowiedzialnych za straty narodu polskiego” – zaproponował Wałęsa.

Lista miałaby powstać w konkretnym celu. Wałęsa zaproponował, że po utracie władzy przez PiS służyłaby do weryfikacji osób, które „ograbiły Polskę”. Te miałyby wtedy zwrócić pieniądze, aby zniwelować straty. Były prezydent zaapelował, aby sprawiedliwości stało się zadość. Kończąc wypowiedź, stwierdził, że liczy na wspólne wymyślenie skutecznych metod działania.

– „Kiedy odzyskamy rządzenie przez odpowiedzialnych ludzi wtedy ci, którzy się wzbogacili, nagrabili polskie pieniądze, będą mieli potrącane te wszystkie straty, do których ich rządzenie doprowadziło (…) Jestem przekonany, że sprawiedliwości musi stać się zadość (…) Pomyślcie o tym, jak obciążyć stratami, które niepotrzebnie ponosimy tych, którzy wspierają niszczenie Polski. Mam nadzieję, że wymyślimy metody, by pozbawić ich majątków” – zaapelował były prezydent.

9-latka sprzedana 55-latkowi. Zaskakujący finał dramatu.

Orientalne masaże do wyboru
Orientalne masaże do wyboru
89,99 zł
140,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Orientalne masaże do wyboru od 89,99 zł w Gabinecie Masaży Orientalnych K. Jaworska w Toruniu (do -36%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
18
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz