Home Kategorie Poruszające Okrutna zbrodnia 15-latka. Będzie sądzony jak dorosły [WIDEO]

Okrutna zbrodnia 15-latka. Będzie sądzony jak dorosły [WIDEO]

Okrutna zbrodnia 15-latka. Będzie sądzony jak dorosły [WIDEO]

15-letni Ethan Crumbley urządził strzelaninę w szkole średniej w stanie Michigan. Chłopak był prześladowany przez rówieśników. Ledwie 3 godziny przed masakrą spotkał się z rodzicami i dyrektorem, aby omówić swoje zachowanie.

Do tragedii doszło we wtorek ok. 13:00 w szkole średniej Oxford High School. Siedem osób, w tym jeden nauczyciel, trafiło do szpitala z ranami postrzałowymi. W strzelaninie śmierć poniosły cztery osoby.

Podejrzanym w sprawie jest 15-letni Ethan Crumbley. Biuro szeryfa hrabstwa Oakland przekazało, że dzień wcześniej nastolatek nakręcił film, na którym mówi o zabijaniu innych uczniów. Podobne groźby zapisywał w dzienniku, który policjanci odnaleźli w jego plecaku.

15-latek ma być sądzony, jak dorosły. Usłyszy zarzuty morderstwa, terroryzmu, napaści i nielegalnego posiadania broni. Śledczy ustalili, że Ethan użył pistoletu, który jego ojciec, bez pozwolenia kupił 4 dni wcześniej. Prokurator Karen McDonald powiedziała, że w związku z tym rodzice nastolatka prawdopodobnie też usłyszą zarzuty.

Śledczy ustalili, że prawdopodobnym motywem była zemsta. Uczniowie, którzy chodzili z Ethanem do liceum, zeznali, że był prześladowany i zastraszany. Na kilka dni przed strzelaniną 15-latek zaczął udostępniać enigmatyczne posty w swoich mediach społecznościowych. Przywoływał także sprawy innych głośnych strzelanin w szkołach w USA.

Rodzice 15-latka nie zgadzają się na jego przesłuchanie. Mimo iż Ethan będzie sądzony jako dorosły, zeznawać może, gdy wyrazi na to zgodę jego prawny opiekun.

Jak informuje Daily Mail, zaledwie 3 godziny przed tragedią, Ethan, jego rodzice i dyrektor szkoły spotkali się, aby przedyskutować zachowanie nastolatka. Szkoła nie ujawniła szczegółów, ale wiadomo, że było to drugie takie spotkanie w ciągu 2 dni. Śledczy zapewniają, że rozmowy nie miały związku z prześladowaniem nastolatka.

Pijany wójt zaatakował ekipę TVP. „Łobuzie ty, kur**! Wypi******* stąd chu**” [WIDEO]

Catering dla nawet 15 osób
Catering dla nawet 15 osób
129,99 zł
258,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Catering dla 6 osób za 129,99 zł i więcej opcji z firmą gastronomiczną PAŁACOWA DOLINA Monika Piasecka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz