Home Kategorie News Pilne! Premier podjął decyzję. Będą kolejne obostrzenia! Powodem jest Omikron.
16.79K

Pilne! Premier podjął decyzję. Będą kolejne obostrzenia! Powodem jest Omikron.

Pilne! Premier podjął decyzję. Będą kolejne obostrzenia! Powodem jest Omikron.

Prędzej czy później można się było tego spodziewać. Wariant Omikron plus pogarszająca się sytuacja w Polsce, pchnęła premiera do tej decyzji. Niestety dla nas.

– „Jutro lub pojutrze przedstawimy zaostrzenia w związku ze świętami i mutacją Omikron. Będziemy wzmacniać mechanizmy obowiązkowości szczepienia w przypadku niektórych zawodów. Będziemy też dyskutować o wzmocnieniu zaostrzeń w niektórych miejscach dla osób niezaszczepionych” – przekazał Morawiecki.

– „We wtorek lub najpóźniej w środę przedstawimy drugi pakiet zaostrzeń, m.in. taki, który będzie się wiązał z sytuacją świąteczną, będzie odpowiedzią na mutację wirusa Omikron. Rzeczywiście przedstawia to się niedobrze” – przekazał Morawiecki na konferencji.

– „Będziemy również dyskutować o wzmocnieniu zaostrzeń w niektórych miejscach, dla osób niezaszczepionych, aby odpowiedzieć na tę odmianę wirusa Omikron, który pewnie już jest w Polsce” – podkreślił premier.

Od 1 grudnia w Polsce obowiązują nowe obostrzenia epidemiczne, m.in. zakaz lotów z siedmiu krajów Afryki i zmiana limitów obowiązujących w instytucjach kultury, kościołach, hotelach, lokalach gastronomicznych i na weselach. Wygląda na to jednak, że jest to dopiero początek. Będzie tylko gorzej.

Znaleziono pięć ciał. Wśród zabitych były dzieci. „Rany postrzałowe i kłute”.

Źródło: onet.pl

Manicure i pedicure hybrydowy
Manicure i pedicure hybrydowy
34,99 zł
60,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Hybrydowy manicure (29,99 zł) lub pedicure (49,99 zł) i więcej opcji w Salonie Kosmetycznym Top Look w Tychach (do -59%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
15

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz