Home Kategorie News Pilne! Konflikt na granicy nasila się! Białorusini użyli granatów!
11.94K

Pilne! Konflikt na granicy nasila się! Białorusini użyli granatów!

Pilne! Konflikt na granicy nasila się! Białorusini użyli granatów!

​ – „W rejonie Narewki, ok. godz. 16 w niedzielę funkcjonariusze białoruskich służb wyrzucali z pojazdu petardy hukowe wzdłuż granicy, ale tak, żeby nie przeleciały na stronę polską” – przekazano.

– „Rzeczniczka przekazała, że około godz. 16 w niedzielę doszło do kolejnych prowokacji ze strony białoruskich funkcjonariuszy. Na odcinku ochranianym przez placówkę SG w Narewce, nasz patrol zauważył poruszający się wzdłuż granicy samochód służb białoruskich. Z tego pojazdu co kilkadziesiąt metrów były wyrzucane petardy hukowe, ale tak, żeby nie przeleciały na stronę polską” – poinformowała por. Michalska.

– „Trzy godziny później w tym rejonie zauważono, że jest też przecięta concertina i jeden mężczyzna przeszedł na stronę polską. Po stronie białoruskiej oczekiwała natomiast kilkunastoosobowa grupa, ale na widok naszych patroli wycofała się w głąb Białorusi. Ten jeden mężczyzna – obywatel Iraku został zatrzymany, pouczony i doprowadzony do linii granicy” – dodała.

– „Żołnierze mieli relacjonować, że słyszeli w niedzielę również huk petard na innych odcinkach granicy polsko-białoruskiej. Ostatniej doby zanotowano 35 prób nielegalnego przekroczenia granicy z Białorusi do Polski” -przekazała do informacji publicznej w niedzielę straż graniczna.

Sytuacja na granicy Polski zdaje się nasilać coraz bardziej. Białoruscy imigranci oraz służby używają coraz bardziej brutalnych metod w walce z naszą strażą graniczną. Wygląda na to, że potencjalny konflikt zbrojny zbliża się do nas wielkimi krokami.

Pilne! Premier podjął decyzję. Będą kolejne obostrzenia! Powodem jest Omikron.

Źródło: RMF24

Letnie spa dla dwojga
Letnie spa dla dwojga
299,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Letnie spa dla dwojga od 329 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz