Home Kategorie Poruszające Horror! Śmierć małżeństwa nauczycieli i ich trzech malutkich córek. Wszyscy byli na kwarantannie.

Horror! Śmierć małżeństwa nauczycieli i ich trzech malutkich córek. Wszyscy byli na kwarantannie.

Koszmar! W domu odnaleziono pięć ciał: 40-latka i jego żony oraz trzech małych córek. Wszyscy mieli rany postrzałowe i kłute.

Masakra rozegrała się w domu jednorodzinnym w Koenigs Wusterhausen w Brandenburgii. Śledczy zakładają, że zbrodni dokonał ktoś z zewnątrz. Ofiary to małżeństwo i trójka dzieci.

– „Obecnie nie ma podejrzeń co do osoby trzeciej” – powiedział w niedzielę niemieckiej agencji prasowej DPA prokurator Gernot Bantleon.

Zwłoki odkryto w sobotę 4 grudnia. W jednym z domów rodzinnych policja odnalazła martwą 5-osobową rodzinę. Dziewczynki miały 4, 8 i 10 lat. Tragedię przeżył jedynie pies.

Jak podaje Bild, to sąsiedzi zawiadomili policję, bo ”w domu przy Birkenallee zrobiło się bardzo cicho. Nikt nie wyprowadzał psa na spacer. Trzy dziewczynki również nie bawiły się jak zwykle na spokojnej, osiedlowej uliczce nad jeziorem Kruepel”.

Na ciałach widoczne były rany postrzałowe i kłute. Gazeta informuje, że „najwyraźniej wszyscy nie żyli od kilku dni”. Jakiś czas temu sąsiadowi zdawało się, że słyszy wystrzał.

– „Policja nie potwierdziła jeszcze, że 40-letni ojciec zabił swoją żonę, dzieci, a potem siebie. Tło jest nadal całkowicie niejasne” – pisze „Bild”.

Według informacji gazety oboje rodzice pracowali jako nauczyciele. Podobno rodzina była poddana domowej kwarantannie z powodu zakażenia koronawirusem.

Nie żyje aktor „Świata według Kiepskich”. „Dotarła dziś do nas smutna wiadomość”.

Źródło: PAP

Serwis, odgrzybianie klimatyzacji
Serwis, odgrzybianie klimatyzacji
17,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Odgrzybianie klimatyzacji metodą ozonowania za 17,99 zł i więcej opcji w JW 13 – 4 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz