Home Kategorie Ludzie Edyta Górniak zalała się łzami. „Rozumiecie? To koniec!”
13.29K

Edyta Górniak zalała się łzami. „Rozumiecie? To koniec!”

Zapłakana Edyta Górniak odpowiedziała na hejt po koncercie „Murem za polskim mundurem”. Jej wykonanie pieśni „Czerwone maki” wzbudziło mieszane uczucia wśród odbiorców. Zarzucono jej, że obraża tych, którzy zginęli pod Monte Cassino.

Edyta Górniak wystąpiła na koncercie „Murem za polskim mundurem”, który miał miejsce kilka dni temu. Na scenie pojawiło się wielu polskich i zagranicznych artystów, m.in. Halina Frąckowiak, Viki Gabor, Rafał Brzozowski, Oceana, Loona, Jenny Berggren, Captain Jack, In-Grid, No Mercy, czy Lou Bega. Sporej części widzów koncert jednak średnio przypadł do gustu. Świadczą o tym komentarze, jakie w czasie występów i po ich zakończeniu pojawiły się na Facebooku TVP. Organizatorom zarzucono nie tylko sylwestrowy dobór artystów, ale i wydawanie pieniędzy na imprezy podczas kryzysu humanitarnego.

Jedną z gwiazd, której występ nie spodobał się części widzów, jest Edyta Górniak. Na Facebooku TVP pojawiły się różne negatywne komentarze, na które Górniak postanowiła zareagować już na kilka godzin po występie.

– „”Czerwone maki” w wykonaniu Górniak to obraza dla tych, którzy walczyli pod MC [Monte Cassino] i tych, którzy stawali na baczność, gdy śpiewano tę pieśń. Kiedyś hymn Polski, a dzisiaj „Czerwone maki”. Miejcie przyzwoitość”” – pisze jedna z internautek.

Górniak najwyraźniej poczuła się takimi ocenami dotknięta. W swoim InstaStory zaznaczyła, że takie zachowania ludzi pokazują, że historia niczego ich nie nauczyła, a nasi przodkowie ginęli na marne.

– „Jeżeli ta historia jest prawdziwa, to znaczy, że się niewiele nauczyliśmy od naszych przodków. To znaczy, że nie wyciągnęliśmy żadnych wniosków, bo historia zmierza w tę samą stronę i zatacza koło. Ile razy jeszcze tak musi być? I człowiek przeciwko człowiekowi. Znowu to samo. Jak człowiek jest marny, że tak łatwo go sprowokować” – powiedziała zapłakana piosenkarka.

– „Zamiast wnosić łagodność, wyciąga nóż. Na próżno zginęli nasi dziadkowie, z tego wynika… A ja wam coś powiem. Kolejnej szansy nie będzie. To wam obiecuję. Nie będzie kolejnej szansy, jak się teraz nie ogarniemy i nie naprawimy całej historii świata. To nie będzie już żadnej szansy. Rozumiecie to? Rozumiecie? To koniec. Tu i teraz” – stwierdziła.

Jak zwykle znalazło się też miejsce na to, by zaapelować do serc fanów:

– „Trzeba być człowiekiem… bożym człowiekiem i zachować się jak człowiek. Nie uzdrowimy niczego, stając się tym samym, czym jest wróg. Rozumiecie to?” – podsumowała.

Nie żyje aktor „Świata według Kiepskich”. „Dotarła dziś do nas smutna wiadomość”.

Do 64% zniżki na: Dermomasaż w firmie HF Clinic
Do 64% zniżki na: Dermomasaż w firmie HF Clinic
32,00 zł
90,00 zł
Oferta zakończona!
Do 64% zniżki na: Dermomasaż w firmie HF Clinic

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz