Home Wideo Szokujące zachowanie właściciela sklepu. Oto, co zrobił podczas kontroli covidowej [WIDEO]

Szokujące zachowanie właściciela sklepu. Oto, co zrobił podczas kontroli covidowej [WIDEO]

Szokujące zachowanie właściciela sklepu. Oto, co zrobił podczas kontroli covidowej [WIDEO]

Nawet 3 lata więzienia grożą właścicielowi sklepu w Drezdenku, który zaatakował pracownice sanepidu w trakcie kontroli. Mężczyzna wypchnął siłą dwie kobiety ze sklepu. Jedna z nich upadła na ziemię.

Policja i sanepid egzekwują obostrzenia panujące w kraju. Mimo iż są to jedne z łagodniejszych ograniczeń w Europie i tak dochodzi do ich ignorowania oraz różnych incydentów.

W Drezdenku właściciel jednego ze sklepów siłą wypchnął dwie pracownice sanepidu, które przybyły na miejsce, aby skontrolować, czy są tam przestrzegane obostrzenia.

Na nagraniu z monitoringu, które udostępniła policja, widzimy, jak stojący przed wejściem do sklepu mężczyzna siłą odpycha dwie kobiety. Jedna z nich upada na ziemię.

– „Tak było w przypadku agresywnego zachowania właściciela jednego ze sklepów w Drezdenku. 55-latek uniemożliwiał dwóm kobietom – inspektorom sanepidu przeprowadzenie kontroli związanej z przestrzeganiem zasad epidemiologicznych. W trakcie wymiany zdań mężczyzna stał się agresywny, popychał kobiety, co spowodowało, że jedna z nich upadła na ziemię” – przekazała Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

O sprawie została poinformowana policja.

– „Mundurowi ustalili, że doszło do przestępstwa, jakim jest naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Kryminalni szybko namierzyli i zatrzymali dwie osoby podejrzewane o przestępstwo. Właściciel sklepu usłyszał zarzuty dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej i wpływania na czynności wykonywane przez pracownice sanepidu” – wyjaśnili policjanci. Drugi z zatrzymanych usłyszał podobne zarzuty. Grozi za to do trzech lat więzienia.

Edyta Górniak zalała się łzami. „Rozumiecie? To koniec!”

Okulary i soczewki do-85%
Okulary i soczewki do-85%
39,00 zł
149,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Soczewki (39 zł) lub 49 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na okulary i więcej w Soczewki24.pl – 25 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz