Home Wideo Szokujące zachowanie właściciela sklepu. Oto, co zrobił podczas kontroli covidowej [WIDEO]

Szokujące zachowanie właściciela sklepu. Oto, co zrobił podczas kontroli covidowej [WIDEO]

Szokujące zachowanie właściciela sklepu. Oto, co zrobił podczas kontroli covidowej [WIDEO]

Nawet 3 lata więzienia grożą właścicielowi sklepu w Drezdenku, który zaatakował pracownice sanepidu w trakcie kontroli. Mężczyzna wypchnął siłą dwie kobiety ze sklepu. Jedna z nich upadła na ziemię.

Policja i sanepid egzekwują obostrzenia panujące w kraju. Mimo iż są to jedne z łagodniejszych ograniczeń w Europie i tak dochodzi do ich ignorowania oraz różnych incydentów.

W Drezdenku właściciel jednego ze sklepów siłą wypchnął dwie pracownice sanepidu, które przybyły na miejsce, aby skontrolować, czy są tam przestrzegane obostrzenia.

Na nagraniu z monitoringu, które udostępniła policja, widzimy, jak stojący przed wejściem do sklepu mężczyzna siłą odpycha dwie kobiety. Jedna z nich upada na ziemię.

– „Tak było w przypadku agresywnego zachowania właściciela jednego ze sklepów w Drezdenku. 55-latek uniemożliwiał dwóm kobietom – inspektorom sanepidu przeprowadzenie kontroli związanej z przestrzeganiem zasad epidemiologicznych. W trakcie wymiany zdań mężczyzna stał się agresywny, popychał kobiety, co spowodowało, że jedna z nich upadła na ziemię” – przekazała Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

O sprawie została poinformowana policja.

– „Mundurowi ustalili, że doszło do przestępstwa, jakim jest naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Kryminalni szybko namierzyli i zatrzymali dwie osoby podejrzewane o przestępstwo. Właściciel sklepu usłyszał zarzuty dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej i wpływania na czynności wykonywane przez pracownice sanepidu” – wyjaśnili policjanci. Drugi z zatrzymanych usłyszał podobne zarzuty. Grozi za to do trzech lat więzienia.

Edyta Górniak zalała się łzami. „Rozumiecie? To koniec!”

Wyszczuplanie lipolaserem
Wyszczuplanie lipolaserem
47,99 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Zabiegi lipolaserem od 59,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Karoliny Woźniak-Kłomskiej w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz