Home Kategorie Poruszające Nie chciał założyć maseczki. Zastrzelił dwie osoby.

Nie chciał założyć maseczki. Zastrzelił dwie osoby.

Dwie osoby zginęły, a cztery zostały ranne, podczas strzelaniny, do której doszło w moskiewskim urzędzie dzielnicowym. Napastnik miał wyciągnąć broń po tym, jak został poproszony o założenie maseczki.

Do strzelaniny doszło we wtorek w jednym z urzędów dzielnicowych w Moskwie, po tym, jak ochroniarz zwrócił uwagę petentowi, aby ten założył maseczkę ochronną. Mężczyzna wyciągnął broń i zaczął strzelać. Zginęły dwie osoby. Cztery inne zostały ranne.

Sprawcą jest 45-letni Siergiej Głazow. Sprawca otworzył ogień po tym, jak poproszono go o założenie maseczki ochronnej. Niektóre media podają, że ochroniarz próbował wyprowadzić mężczyznę po tym, jak ten odmówił zakrycia ust i nosa.

Z informacji mediów wynika, że mężczyzna użył pistoletu gazowego przerobionego na broń ostrą. Dziennik „Kommiersant” podał, że napastnik podczas zatrzymania zachowywał się jak osoba niepoczytalna i ma zostać poddany ekspertyzie psychiatrycznej. Nie był wcześniej karany.

Zastępca mera Anastasia Rakowa powiedziała, że w strzelaninie zginęli pracownik urzędu i ochroniarz. Wśród czterech osób rannych była 10-letnia dziewczynka. Dziecko było w „poważnym” stanie i zostało przewiezione do szpitala. Troje rannych dorosłych przeszło operację.

Napastnik, zanim został zatrzymany, próbował uciec z miejsca zbrodni. Według świadków mężczyzna głośno mówił o końcu świata i nazwał pandemię COVID-19 światowym spiskiem.

Szokujące zachowanie właściciela sklepu. Oto, co zrobił podczas kontroli covidowej [WIDEO]

Odchudzający masaż BOA
Odchudzający masaż BOA
49,99 zł
72,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż BOA – drenaż limfatyczny od 49,99 zł w Vitalift (do -47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz