Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Jackowski z przerażającą wizją. Widział obce wojska wkraczające do Polski. „Aneksja”.

Jasnowidz Jackowski z przerażającą wizją. Widział obce wojska wkraczające do Polski. „Aneksja”.

Jasnowidz Jackowski z przerażającą wizją. Widział obce wojska wkraczające do Polski. „Aneksja”.

Krzysztof Jackowski w najnowszej przepowiedni przekazał swoim obserwatorom kolejne niepokojące przeczucia. Stwierdził, że widzi obce wojska wkraczające do naszego kraju. Padło słowo „aneksja”.

Jackowski opublikował kolejną wizję dotyczącą nadchodzącego roku. Przepowiednia nie jest optymistyczna. Jak twierdzi jasnowidz, nadchodzące miesiące będą czasem, w którym w końcu ujrzymy rzeczywistość taką, jaka jest.

– „Kurtyna opadnie” – mówi jasnowidz.

Przyznaje, że pamięta swoje poprzednie pesymistyczne wizje i choć sam nie chce, by się one spełniły, to jednak analizując bieżące wydarzenia w Polsce, Europie i na świecie, zauważa, że zmierza to w jedną stronę.

– „Pamiętacie, co mówiłem o trzech strefach w Polsce, mówiłem, że miasta będą zamykane, że w Polsce może rządzić „dziwny rząd” – ja to wszystko pamiętam, co mówiłem – i oby nie miało to miejsca. Ale chyba sami widzicie to, co się dzieje (…). Idzie to w jedną konkretną stronę. Rok 2022 będzie rokiem, który pod wieloma względami będzie brutalny dla nas wszystkich. Będzie rokiem konfrontacji militarnej. Do takiej konfrontacji może dojść w każdej chwili. Konfrontacja zbrojna miała odbyć się wcześniej, ale została odroczona. Miała być wiosną/latem mijającego roku” – mówi Jackowski.

– „U nas nie wydarzy się nic takiego, co można nazwać konfliktem, który byłby w naszym kraju. Jesteśmy w niebezpieczeństwie, że Polska może być „ograna”. „Ograna” przez trzy strony. Nasz kraj jest o tyle w niebezpieczeństwie. Pamiętacie, jak mówiłem, że przez jakąś sytuację możemy stracić pewien rodzaj suwerenności, ale nie od razu będziemy to zauważali i rozumieli, że to się stało. Jesteśmy w bardzo niebezpiecznym dla siebie punktu, ale nie z perspektywy konfliktu, ale rozgrywek politycznych wokół Polski. Jedną taką rozgrywkę już mamy. Ona nie minęła, jej natężenie opadło” – przekonuje.

Zdaniem jasnowidza Jackowskiego, trudna sytuacja na granicy wschodniej jest m.in. wynikiem nacisków Putina na budowę rurociągu. Jednak w 2022 roku to nie będą jedyne kłopoty Polski.

– „Nasz kraj został wciągnięty w jakiś konflikt i nie zdajemy sobie sprawy, jak to jest ważne. Nasz kraj nie ma pewnej neutralności, jaką miał przed sytuacją na wschodniej granicy (…). Nie mieliśmy problemów z granicą, ale taki problem powstał, to konflikt dyplomatyczny na linii Polska-Białoruś, ale i Polska-Rosja. Moje poczucia mówią mi, że Łukaszenka stoi za tym, co się dzieje (…), ale nie można twierdzić, że Putin nie ma z tym nic wspólnego (…). Jest to próba wpływu na rurociąg, który śni się Putinowi (…). W 2022 Polska będzie miała kolejne kłopoty, dlatego, że będzie mowa o zagrożeniu, którego nie będzie widać. Nie będzie chodziło o zarazę. Być może o jakieś skażenie, może o awarię, która będzie określana jako celowe działanie kogoś. To będzie problem fikcyjny, które odbije się w dużej mierze na naszym kraju” – tłumaczy.

Na prośbę widzów Jackowski wydrukował zdjęcie Klausa Schwaba – niemieckiego inżyniera i ekonomisty, założyciela i prezesa wykonawczego Światowego Forum Ekonomicznego – i skupił się nad jego sylwetką. To ta chwila skupienia przyniosła jasnowidzowi niepokojącą wizję obcych wojsk, wkraczających do Polski. Pada nawet określenie „aneksja”. Dalej Jackowski wyjaśnia jednak, że obecność wojsk innego państwa, nie oznacza, że to będzie obecność wroga.

– „Polska w klamrach. Z jego myślenia wychodzi coś takiego, jakby do Polski miało wejść wojsko – nie nasze – na niewielką część i nic nie będzie robiło. Wejdzie, ale nic nie będzie się działo. Aneksja? To są myśli, tak nie musi się wcale stać.

W tym, co się będzie działo, czyli w konflikcie, który się zacznie, Polska będzie uczestniczyła, ale nic nie będzie się działo. Zrobi się taki dziwny układ, że Polska będzie podzielona na trzy części. W jednej części będzie wojsko – nie nasze.

To nie będą wrogie wojska, które będą, ale będą napływać z powodu jakiegoś napięcia. Południowa część Polski będzie zagęszczona wojskiem, a potem, jak już sytuacja opadnie i nic się nie wydarzy, to to wojsko będzie stacjonowało. Czyżby była to jedna z tych klamer? To będzie takie rozmydlenie Polski. Taktyczne postępowanie, które będzie ściśle względem naszego kraju” – mówi Krzysztof Jackowski.

Nie chciał założyć maseczki. Zastrzelił dwie osoby.

Wyszczuplająca kriolipoliza
Wyszczuplająca kriolipoliza
99,90 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająca kriolipoliza od 99,90 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz