Home Kategorie Poruszające Ogromna tragedia. 20-latek wypadł z okna szpitala. Nie żyje.

Ogromna tragedia. 20-latek wypadł z okna szpitala. Nie żyje.

Ogromna tragedia. 20-latek wypadł z okna szpitala. Nie żyje.

20-letni pacjent wypadł z okna jednego z budynków szpitala w Ciechanowie. Młody mężczyzna zmarł. Policja i prokuratura bada okoliczności tragedii.

Do zdarzenia doszło na terenie Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie w środę przed 7:00. 20-latek, który wypadł z okna na piątym piętrze był mieszkańcem tamtejszego powiatu.

Pacjent przebywał w dwuosobowej sali chorych na oddziale chirurgii urazowo-ortopedycznej od 1 grudnia. Był hospitalizowany z powodu obrażeń po wypadku komunikacyjnym. Niestety, 20-latek nie przeżył upadku z okna.

– „Na miejscu wykonane zostały czynności z udziałem prokuratora. Według wstępnych ustaleń nie ujawniono śladów mogących świadczyć o udziale osób trzecich w tym zdarzeniu” – powiedziała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

Szef miejscowej prokuratury zastrzegł, iż na obecnym etapie jest jeszcze za wcześnie, aby ostatecznie przesądzać o kierunku śledztwa.

W sprawie wszczęto już wewnętrzne postępowanie wyjaśniające.

– „Jest nam bardzo przykro. Trudno na tę chwilę powiedzieć, jakie były jego przyczyny. Wszystkie okoliczności ustali, oprócz wewnętrznego, także postępowanie policji i prokuratury” – oświadczyła rzeczniczka placówki Agnieszka Woźniak.

– „Pacjent, który wraz z 20-latkiem przebywał na sali, niczego nie widział i nie słyszał, gdyż w tym czasie spał, a do zdarzenia doszło wcześnie rano” – wyjaśniła Woźniak.

Dodała, iż uwagę pielęgniarek zwróciła nieobecność drugiego pacjenta na sali o tak wczesnej porze oraz otwarte okno.

15-latek zmarł na COVID-19. Chłopiec i jego rodzina nie byli zaszczepieni.

Źródło: PAP

eKurs: Microsoft Office Master
eKurs: Microsoft Office Master
29,00 zł
99,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: pakiet 15 kursów Microsoft Office z dyplomem od 29 zł z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz