Home Kategorie Życie Nagi prokurator spacerował po Świdnicy. Nie uwierzysz jaką dostał karę.
5.37K

Nagi prokurator spacerował po Świdnicy. Nie uwierzysz jaką dostał karę.

Ta historia zszokowała Polaków. Prokurator Maciej W. nago przechadzał się po Świdnicy, co zostało udokumentowane i opisane przez media. Teraz został ukarany.

We wrześniu pijany Maciej W. postanowił wybrać się do sklepu. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że zrobił to nago. Na miejsce wezwano policję.

Równie niezwykle wyglądało zostanie prokuratorem. Maciej W. został nadzwyczajnie mianowany na to stanowisko przez samego ministra Ziobrę.

Śledczy został zawieszony w czynnościach służbowych. Jak informuje „Gazeta Wyborcza” sąd dyscyplinarny przy prokuratorze generalnym na czas zawieszenie obniżył mu wynagrodzenie o 30%.

W środę Izba Dyscyplinarna przychyliła się do wniosku wrocławskiej prokuratury. Na mocy tej decyzji wynagrodzenie obniżono jednak o 50 proc. „Gazeta Wyborcza” donosi, że nie był to pierwszy szalony wybryk Macieja W.

– „Rzecznik dyscyplinarny zarzucił mu, że w 2019 r. wtargnął niezaproszony do restauracji, w której trwało spotkanie towarzyskie funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. Będąc pod wpływem alkoholu, „w sposób nachalny”, narzucał się policjantce. Z dokumentów, które poznaliśmy, wynika, że wbrew woli funkcjonariuszki całował ją, obejmował, a także dotknął jej krocza. Miał tym wywołać „poczucie poniżenia” i „cierpienie psychiczne”” – zdradza swoje dochodzenie „Gazeta Wyborcza”.

Nie żyje uczestniczka „Mam Talent”. Miała zaledwie 23 lata.

Godzinny masaż ciała
Godzinny masaż ciała
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Godzinny masaż ciała dla 1 osoby za 99,99 zł w salonie Perła Młodości w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz