Home Kategorie Niesamowite Nowa wizja Jackowskiego. „Ten pan myśli o rezygnacji”.

Nowa wizja Jackowskiego. „Ten pan myśli o rezygnacji”.

Nowa wizja Jackowskiego. „Ten pan myśli o rezygnacji”.

Krzysztof Jackowski zgodnie z obietnicami odpowiedział na prośby fanów i wczuł się w to, co mogą myśleć Jarosław Kaczyński i Andrzej Duda. Słowa jasnowidza nie wszystkim przypadną do gustu.

Jasnowidz Jackowski w swoim niedawnym filmie na YouTube po raz kolejny dzielił się swoimi przemyśleniami na temat najbliższych wydarzeń i tego, co może się stać w 2022 roku. Od dawna jasnowidz zapowiadał jednak, że spróbuje skupić się na tym, co obecnie mogą czuć i myśleć czołowi politycy w kraju. W nowej wizji, na prośbę widzów, patrząc na zdjęcia Andrzeja Dudy i Jarosława Kaczyńskiego, starał się przekazać to, o czym myślą. Ze słów jasnowidza wyłania się obraz, który niektórych ucieszy, a innych zasmuci.

Jak twierdzi Krzysztof Jackowski, Andrzej Duda jest obecnie w bardzo trudnej sytuacji, bo bardzo się czegoś obawia i nie godzi się na pewne działania ze strony rządu. Czuje się wobec nich tak bardzo osamotniony, że, zdaniem jasnowidza, rozważa swoją rezygnację.

– „Prezydent Duda ma teraz trzech doradców. Jest czemuś przeciwny, ale prawie nic nie może. Rozgrywa to z trzema doradcami, ale ma bardzo mały zasób działania. Nie godzi się z czymś. To tak wygląda, jakby był zaklinowany przez rząd. Ma bardzo mały obszar do działania. Żąda jakichś zapewnień – nie od naszego rządu – zapewnień międzynarodowych, a takich nie ma. Tego się obawia. On bardzo ambicjonalnie podchodzi do tego problemu, wyraźnie się z czymś nie godzi i myśli też o swojej skórze, ale zakres jego działania jest tak mały, że manewr ma on i jego trzech doradców i bardziej myśli już o sobie i o swojej postawie na przyszłość, jak będzie postrzegany, jak o tym, co ma się wydarzyć, na co de facto nie ma wpływu” – mówi Jackowski.

– „On traktuje tę sytuację jako próbę wyjścia z opresji. Czyżby sprawy miały się tak, że to, co politycznie może rozgrywać się za kurtyną, że on nie ma na to wpływu jako prezydent… Mówię to, co jest moją wizją, ale powiem Państwu, że mam wrażenie, że ten pan myśli czasem o rezygnacji. Może tego nie mówi głośno, nawet osobom blisko niego, z racji pracy, stanowiska, ale on o tym myśli. W obecnej sytuacji prezydent czuje się osamotniony. Ale może to być inna kwestia: można przypuszczać, że to prezydent alienuje się od tego wszystkiego, co się dzieje, że może to on sam nie chce, albo pokazuje obawy i sprzeciw i przez to jest coraz bardziej osamotniony, bo jest to pewna taktyka względem niego. Nie wygląda to ciekawie” – podsumowuje jasnowidz z Człuchowa.

Na koniec Jackowski skoncentrował się na Jarosławie Kaczyńskim. Jak twierdzi, prezes PiS może myśleć o odejściu od rządzenia. Mimo to działania, które wcześniej zostały już zaplanowane, mają się wypełnić. Polskie władze czekają już tylko na znak.

– „Też słowo „zabezpieczenie”. Być może rząd polski zaczyna się dopatrywać podwójnej kombinacji w tym, jaką rolę ma Polska spełnić. Pan Kaczyński myśli o odejściu od kwestii rządzenia, nie wykluczone, że będzie chciał głębiej odejść, jak nam się to wydaje… To jest przygotowanie w wielu państwach. W wielu państwach jest alert, jest przygotowanie. Oni już nie rozmawiają, oni czekają. Czekają na moment, na znak, na sygnał” – kończy Jackowski.

Lech Wałęsa błaga o pomoc. Nagranie trafiło do sieci.

Zabieg nawilżająco-liftingujący
Zabieg nawilżająco-liftingujący
69,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wieloetapowy zabieg nawilżająco-liftingujący za 69,99 zł i więcej opcji w Centum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz