Home Kategorie Poruszające Zaczął wymiotować i tracić przytomność na lekcji. 17-latek zmarł w szpitalu. Są wyniki sekcji zwłok.

Zaczął wymiotować i tracić przytomność na lekcji. 17-latek zmarł w szpitalu. Są wyniki sekcji zwłok.

Zaczął wymiotować i tracić przytomność na lekcji. 17-latek zmarł w szpitalu. Są wyniki sekcji zwłok.

Ta tragedia wstrząsnęła całym krajem. Podczas jednej z lekcji w liceum w Białymstoku 17-letni Kamil nagle źle się poczuł. Niedługo później już nie żył. Teraz na jaw wyszły nowe fakty w sprawie.

17-letni Kamil nie żyje. Tragedia, o której mówi się od wczoraj wstrząsnęła całym krajem. Chłopak nagle zaczął obficie wymiotować i tracić przytomność na lekcji. Natychmiast wezwano karetkę. Uczeń trzeciej klasy I LO w Białymstoku został przewieziony do szpitala. Niestety, mimo starań medyków, nie udało uratować się życia nastolatka.

– „(…) Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje. Kamil był wielobarwnym ptakiem, który odleciał w odległą podróż, ale właśnie jako wolny, wielobarwny ptak zostanie przez Nas zapamiętany” – brzmi poruszający wpis na Facebooku I LO w Białymstoku, podpisany „Wychowawczyni i uczniowie 3m1”.

Co sprawiło, że Kamil poczuł się źle w trakcie zajęć? Co wywołało jego śmierć?

Jak dowiedział się serwis bia24.pl, pojawiły się już wyniki sekcji zwłok 17-latka. Portal podaje, że Kamil najprawdopodobniej zatruł się chemikaliami. Wkrótce przeprowadzone zostaną dodatkowe badania.

Wojciech Zalesko, prokurator, w rozmowie z serwisem bia24.pl powiedział, że w domu 17-latka znajdowały się różne, jeszcze niezidentyfikowane substancje chemiczne, a także sprzęt laboratoryjny, m.in. fiolki. Wszystko zostało zabezpieczone. Jak podaje Fakt, Kamil był pasjonatem chemii.

Nie żyje wybitny polski reżyser. Nakręcił wiele kultowych filmów.

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
14,99 zł
100,00 zł
180 dni
do końca oferty!
14,99 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł na makijaż permanentny oczu i więcej w Eliksir Piękna

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz