Home Kategorie Poruszające Kobieta została brutalnie zamordowana siekierą na ulicy. Sprawca w czapce mikołaja uciekł w stronę Jasnej Góry.

Kobieta została brutalnie zamordowana siekierą na ulicy. Sprawca w czapce mikołaja uciekł w stronę Jasnej Góry.

Kobieta została brutalnie zamordowana siekierą na ulicy. Sprawca w czapce mikołaja uciekł w stronę Jasnej Góry.

Policja bada sprawę brutalnego morderstwa w Częstochowie. 74-letnia kobieta została zaatakowana na ulicy przez mężczyznę, który uderzył w nią ostrym przedmiotem. Nieoficjalnie wiadomo, że był to jej mąż, a narzędziem siekiera.

Do okrutnej zbrodni doszło w czwartek wieczorem przy ul. Kopernika w Częstochowie. Jak informuje dziennikzachodni.pl, starsza kobieta została napadnięta przez mężczyznę.

– „Około godz. 20 przy ulicy Kopernika kobieta w wieku 74 lat została zaatakowana ostrym narzędziem. W wyniku obrażeń zmarła. Na miejscu trwają czynności policji pod nadzorem prokuratora” – mówiła Sabina Chyra-Giereś, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, cytowana przez Dziennikzachodni.pl.

Sprawca miał uciekać w stronę Jasnej Góry, ale został zatrzymany przez policję. W chwili zbrodni mężczyzna miał na głowie czapkę mikołaja. Według lokalnego serwisu sprawca morderstwa to mąż kobiety i znajduje się pod opieką lekarzy.

Horror! Śmierć małżeństwa nauczycieli i ich trzech malutkich córek. Wszyscy byli na kwarantannie.

Źródło: dziennikzachodni.pl

Park trampolin: bilety
Park trampolin: bilety
16,99 zł
25,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Park trampolin: bilet dla 1 osoby za 16,99 zł i więcej opcji w Jump6 (do -35%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz