Home Kategorie Ludzie Daniel Martyniuk wściekł się na wyrok i naubliżał sędzi. „6 lat to cię twój chłop robił”.
10.12K

Daniel Martyniuk wściekł się na wyrok i naubliżał sędzi. „6 lat to cię twój chłop robił”.

Daniel Martyniuk wściekł się na wyrok i naubliżał sędzi. „6 lat to cię twój chłop robił”.

Daniel Martyniuk nie uzyskał w sądzie tego, co chciał. Po rozprawie wściekły syn Zenka Martyniuka postanowił dać upust emocjom na Instagramie. Tam w ostrych słowach wyraził, co myśli o sędzi, która wydała wyrok.

Sąd w Białymstoku nie złagodził wyroku dla Daniela Martyniuka. Syn gwiazdora disco polo próbował walczyć o przywrócenie mu prawa jazdy, argumentując, że bez dokumentów nie będzie w stanie spełniać obowiązku rodzicielskiego wobec 2-letniej córki, która mieszka z mamą w Wielkopolsce.

– „Korzystanie z pociągów nie jest mi na rękę, zwłaszcza w czasie pandemii” – mówił w sądzie Martyniuk.

Sądu jednak nie przekonały zapewnienia o rzekomej poprawie zachowania Martyniuka, którą poświadczał jego ojciec. Wyroku nie złagodzono, a Martyniuk usłyszał, że „kwalifikacja prawna czynów i przyjęty przez sąd rejonowy tzw. zbieg przestępstw był prawidłowy, wyrok jest sprawiedliwy i uczciwy”.

– „Sąd odwoławczy absolutnie nie widzi tutaj rażącej niewspółmierności kary, kary niesprawiedliwej” – podkreśliła w uzasadnieniu sędzia Marzanna Chojnowska.

Po rozprawie Daniel zamieścił wpis na Instastories, gdzie odreagował niekorzystny wyrok. 32-latek wstawił zdjęcie zniszczonych mebli z wulgarnym wpisem dotyczącym białostockiej sędzi.

– „Z pozdrowieniami dla tych, co myślą, że sterują prawem, a tak naprawdę są niczym i brakuje im w życiu chłopa. Wydając niesprawiedliwy wyrok, który prawdopodobnie został wydany przez czystą niechęć do drugiego człowieka i zazdrość chęci posiadania” – uważa Martyniuk.

– „6 lat to cię twój chłop robił i nie zrobił, gdyż stwierdził, że takie barachło nie ma uczuć i nawet nie ma co kontynuować. Pilnuj swojego życia, a nie ocenisz innych, chamie. Won pedałówo co się masz za Boga” – grzmiał w kolejnych slajdach.

Wpisy niedługo zostały usunięte. Syn Zenka Martyniuka dostał wiadomość od administratorów, że naruszył zasady społeczności serwisu.

– „Proszę o usunięcie konta skoro jesteście cenzorami” – odburknął adminom w kolejnym wpisie.

Skandaliczna emerytura jurora „The Voice of Poland”. To najniższa kwota wśród gwiazd?

Infuzja tlenowa na głowę
Infuzja tlenowa na głowę
99,99 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Infuzja tlenowa na głowę z detoksem, peelingiem i ampułką od 99,99 zł w salonie Health&Beauty w Bielsku-Białej (do -58%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz