Home Kategorie Ludzie Dziennikarka odmówiła wywiadu. Nie ma zamiaru rozmawiać z Agatą Dudą.
15.27K

Dziennikarka odmówiła wywiadu. Nie ma zamiaru rozmawiać z Agatą Dudą.

Dziennikarka odmówiła wywiadu. Nie ma zamiaru rozmawiać z Agatą Dudą.

Dorota Wellman skrytykowała Agatę Dudę w rozmowie z Magdą Mołek. Dziennikarka nie szczędziła uwag pod adresem pierwszej damy i stwierdziła nawet, że gdyby miała okazję, nie chciałaby przeprowadzić z nią wywiadu.

Dorota Wellman znana jest z zaangażowania w sprawy kobiet. Często zabiera też głos w internetowych debatach dotyczących ważnych tematów społecznych. Od kwietnia 2021 prowadzi autorski program „Inspirujące kobiety” w TVN Style. Wcześniej przez kilka lat współprowadziła też talk-show „Miasto kobiet”. W programie Wellman miała okazję współpracować z Magdą Mołek. Obecnie prowadzi ona własny kanał na YouTube „W moim stylu”. Dawne koleżanki spotkały się niedawno w wideorozmowie, gdzie poruszyły m.in. temat Agaty Dudy.

Dorota Wellman nie jest entuzjastką obecnej pierwszej damy, o czym wielokrotnie przekonywała w wywiadach. Przed wyborami prezydenckimi w czerwcu 2020 roku prezenterka krytycznie podsumowała żonę Andrzeja Dudy.

– „Nie bardzo rozumiem obecnej pierwszej damy, która nie mówi ani słowa w żadnej ważnej społecznie sprawie. Uważam, że to jest niewykorzystana szansa przez pięć lat, żeby nie mówić głośno o sprawach kobiet, dzieci czy sprawach osób biednych. Można było sobie wybrać jeden temat przewodni, który naprawdę pierwszą damę interesuje i się nim zajmować” – powiedziała wówczas Agacie Młynarskiej.

W drugiej kadencji nic nie zmieniło się w zachowaniu pierwszej damy. Agata Duda nadal unika zajmowania stanowiska w ważnych sprawach społecznych, co kompletnie skreśla ją w oczach Doroty Wellman. Prezenterka Dzień Dobry TVN zapytana przez Mołek o to, jakie pytanie zadałaby pierwszej damie, gdyby mogła z nią porozmawiać, odparła krótko: „żadnego”.

– „Nie interesuje mnie, co ma do powiedzenia” – powiedziała Dorota Wellman o Agacie Dudzie.

– „Jeśli ktoś pełni w państwie taką funkcję, ma możliwość, żeby zrobić wiele dobrych rzeczy i nie wykorzystuje tej sytuacji, żeby zajmować się istotnymi sprawami kobiet, dzieci, rodzin, tylko prezentuje się w pięknych sukniach na dożynkach (…), to nie interesuje mnie, co ma do powiedzenia” – wyjaśniła.

Wellman zarzuciła bierność także innym pierwszym damom. Uważa jednak, że na tle żon polskich prezydentów pozytywnie wyróżniały się  Jolanta Kwaśniewska i Maria Kaczyńska.

Daniel Martyniuk wściekł się na wyrok i naubliżał sędzi. „6 lat to cię twój chłop robił”.

Do 50% zniżki na: Kriolipoliza w firmie Cold Look
Do 50% zniżki na: Kriolipoliza w firmie Cold Look
100,00 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Do 50% zniżki na: Kriolipoliza w firmie Cold Look

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz