Home Kategorie Ludzie Daniel Martyniuk odpowie za znieważenie sędzi? Sprawą zajęła się prokuratura.

Daniel Martyniuk odpowie za znieważenie sędzi? Sprawą zajęła się prokuratura.

Daniel Martyniuk odpowie za znieważenie sędzi? Sprawą zajęła się prokuratura.

Daniel Martyniuk po ostatniej rozprawie zamieścił na Instagramie wulgarne wpisy uderzające w sędzię, która wydała wyrok. Syn Zenka Martyniuka może mieć przez to kolejne problemy.

Daniel Martyniuk ledwie usłyszał wyrok za łamanie zakazu prowadzenia pojazdów, a już sprowadził na siebie kolejne problemy. Tym razem chodzi o wulgarne wpisy skierowane w stronę białostockiej sędzi, które zamieścił po rozprawie na swoim Instagramie. 32-latek nie hamował się.

Posty wkrótce zaniknęły z relacji, lecz screeny wpisów zdążyły trafić do mediów, a o całej sprawie dowiedziała się białostocka prokuratura. Jak ustalił „Fakt”, wiele wskazuje na to, że Daniel Martyniuk wkrótce odpowie za obrazę przedstawicielki wymiaru sprawiedliwości.

– „Zgromadziliśmy niezbędne dokumenty, ale przekazujemy je Prokuraturze Okręgowej, która zdecyduje która prokuratura zajmie się sprawą” – przekazał tabloidowi prokurator Karol Radziwonowicz.

Daniel Martyniuk może odpowiadać za znieważenie funkcjonariusza państwowego w związku z pełnieniem przez niego obowiązków służbowych. Grozi mu za to grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Daniel Martyniuk wściekł się na wyrok i naubliżał sędzi. „6 lat to cię twój chłop robił”.

Źródło: Fakt

Pakiet wellness & spa dla 1-2 os.
Pakiet wellness & spa dla 1-2 os.
89,00 zł
270,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Pakiety spa dla 1 osoby (od 89 zł) lub 2 osób (od 129 zł) w Wellenss&Beauty Clinical w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz