Home Kategorie Poruszające Ukradł puszkę z datkami dla maleńkiego Bruna. Policja poszukuje mężczyzny.

Ukradł puszkę z datkami dla maleńkiego Bruna. Policja poszukuje mężczyzny.

Ukradł puszkę z datkami dla maleńkiego Bruna. Policja poszukuje mężczyzny.

Puszka z datkami na rehabilitację ciężko chorego dziecka zniknęła ze sklepu przy ul. Santockiej w Szczecinie. Kradzież uwieczniła kamerą monitoringu. Ten kto to zrobił powinien się wstydzić.

Do kradzieży doszło w środę 8 grudnia po godz. 19:00. Puszka stała przy kasie sklepu przy ulicy Santockiej. Na nagraniu widać wyraźnie jak jeden z robiących zakupy mężczyzn, wkłada puszkę do plecaka. To co zrobił jest okrutne i pokazuje, że niektórzy nie mają skrupułów.

Nosił on czarną kominiarkę, ale sporą część twarzy było widać, dlatego rodzina ciężko chorego dziecka nie traci nadziei na odnalezienie skarbonki. Szacuje się że w środku mogło być nawet 1000 złotych. Dla małego Bruna, te pieniądze są niezwykle potrzebne. Policja już zabezpieczyła monitoring, a dzisiaj przesłuchana ma być matka dziecka.

Mały Bruno to bardzo dzielny chłopczyk mimo przeciwności losu. Chłopiec przeszedł już 7 operacji mających ratować jego nóżki.

Zabiegi były wykonywane w Stanach Zjednoczonych, gdzie chłopiec z opiekunami spędził ponad pół roku. W Polsce bowiem groziła mu amputacja nóg. Na operację zebrano ponad milion złotych, a teraz rodzina zbiera pieniądze na rehabilitacje dziecka. Jak można okraść małe dziecko, które tyle wycierpiało?

Koronawirus raport 11.12.2021. Kolejny dzień z dużą liczbą zgonów.

Źródło: RMF 24

 

 

Do 50% zniżki na: Makijaż - Permanentny
Do 50% zniżki na: Makijaż - Permanentny
275,00 zł
550,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Do 50% zniżki na: Makijaż - Permanentny w firmie BeautyLab Studio Urody

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz