Home Kategorie News To już pewne. Powszechnego obowiązku szczepień nie będzie.

To już pewne. Powszechnego obowiązku szczepień nie będzie.

To już pewne. Powszechnego obowiązku szczepień nie będzie.

Powszechnego obowiązku szczepień przeciwko COVID-19 nie będzie. PiS ma nadzieję, że ludzie znudzą lub zmęczą się testami i ostatecznie zdecydują się zaszczepić.

W rozmowie z reporterką TOK FM poseł Prawa i Sprawiedliwości Czesław Hoc zapowiedział, że ten projekt złoży do sejmu w przyszłym tygodniu, żeby mógł on zająć się nim tak szybko jak to możliwe.

Zgodnie z pomysłem PiS pracodawca będzie miał możliwość wymagania od pracowników aktualnego testu na COVID-19. Z obowiązku testowania zostaną zwolnieni zaszczepieni lub ozdrowieńcy. Okres ważności testów ma wynosić 72 godziny czyli każdy pracownik będzie musiał robić dwa testy w tygodniu co jest genialnym rozwiązaniem. W końcu ludzie się tym zmęczą i zdecydują na szczepienie.

– „Pracownik, który odmówi, nie będzie mógł zostać w żaden sposób ukarany” – tłumaczy poseł. Należy jednak zauważyć, że takiego pracownika będzie można na przykład przenieść na inne stanowisko. A kto by tego chciał? Pomysł PiS nie zmusza więc do szczepień, ale skutecznie będzie do nich „zachęcać”.

Koronawirus raport 11.12.2021. Kolejny dzień z dużą liczbą zgonów.

Źródło: tok.fm

Arbuzowe lub czekoladowe day spa
Arbuzowe lub czekoladowe day spa
89,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Arbuzowy pakiet day spa za 89,99 zł i więcej w gabinecie Alice's Institute Kosmetologia w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz