Home Kategorie Poruszające Wyrzucił dziewczynę przez okno, bo nie chciała seksu. Wyrok jaki otrzymał to 5 lat więzienia.

Wyrzucił dziewczynę przez okno, bo nie chciała seksu. Wyrok jaki otrzymał to 5 lat więzienia.

Wyrzucił dziewczynę przez okno, bo nie chciała seksu. Wyrok jaki otrzymał to 5 lat więzienia.

Mężczyzna, który wyrzucił swoją dziewczynę przez okno, został skazany na 5 lat więzienia. Oskarżono go o usiłowanie zabójstwa, jednak sąd stwierdził, że nie chciał zabić kobiety.

Sprawę rozstrzygnął w czwartek Sąd Okręgowy w Lublinie. Groziło mu nawet dożywocie. Ostatecznie jednak mężczyzna otrzymał wyrok 5 lat więzienia gdyż według sądu, nie chciał zabić kobiety.

Musi on kobiecie także zapłacić odszkodowanie. Jak dużo? 10 tysięcy złotych. No cóż. Otrzymał on także zakaz zbliżania się do niej przez 7 lat.

Proces dotyczył wydarzeń, do których doszło latem 2018 r. w mieszkaniu przy ul. Młodzieżowej w Lublinie. Mężczyzna mieszkał tam wraz ze swoją dziewczyną. Często był wobec niej agresywny. Para nadużywała alkoholu i narkotyków.

Tego dnia zarówno Jarosław B., jak i jego dziewczyna byli pod wpływem alkoholu i substancji psychoaktywnych.  W mieszkaniu mężczyzna zaczął napastować partnerkę. On miał ochotę na seks, jednak ona tłumaczyła, że źle się czuje. Mimo to Jarosław B. nalegał co doprowadziło do kłótni między parą.

Doszło do szarpaniny, podczas której dziewczyna go uderzyła. Stali oni przy otwartym oknie. Jarosław stracił panowanie nad sobą i wyrzucił partnerkę przez okno. Upadła ona na trawnik to zapewne uratowało jej życie. Doznała jednak poważnych obrażeń kręgosłupa.

Mężczyzna próbował tłumaczyć, ze kobieta sama wypadła przez okno. Sąd jednak nie dał temu wiary. Jednakże stwierdził, że mężczyzna nie chciał jej zabić. Dlatego też otrzymał on karę zaledwie 5 lat pozbawienia wolności. Wyrok nie jest prawomocny.

Koronawirus raport 11.12.2021. Kolejny dzień z dużą liczbą zgonów.

Źródło: dziennikwschodni.pl

Pakiet stomatologiczny
Pakiet stomatologiczny
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Skaling, piaskowanie, fluoryzacja i przegląd od 79,99 zł w Wojtanowska Dental Clinic – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz