Home Kategorie Życie Nastolatka, która oskarżyła policjantów o molestowanie zaginęła.

Nastolatka, która oskarżyła policjantów o molestowanie zaginęła.

Nastolatka, która oskarżyła policjantów o molestowanie zaginęła.

Formalnie śledztwo nie jest zawieszone, ale od pół roku nie można namierzyć pokrzywdzonej. Chodzi o 15-latkę, która oskarżyła policjantów o molestowanie.

Sprawa zaczęła się w połowie maja 2021 r., kiedy z Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej koło Zawiercia uciekła 15-letnia podopieczna. Po zatrzymaniu przez policję, dziewczynka pożaliła się swojemu wychowawcy, że policjanci rzekomo dopuścili się molestowania.

Mieli on rzekomo wywieść do lasu i proponować seks oralny. Wychowawca po konsultacji z kierownictwem ośrodka, zdecydował się powiadomić policję.

Policja zachowała się odpowiednio. Komenda wszczęła postępowanie wyjaśniające oraz powiadomiono Biuro Spraw Wewnętrznych. Jednak wyjaśnienie policjantów dramatycznie różniło się od tego co mówiła dziewczynka. Sprawcą obecnie zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Lublińcu.

Co w sprawie zrobiono przez pół roku odkąd się rozpoczęła (dokładniej od czerwca), w sumie to nic. Problem wynika z faktu, że dziewczynka po powiadomieniu wychowawcy o zdarzeniu uciekła z ośrodka. Takie rzeczy się zdarzają. Dziwne jest jednak to, że nie odnaleziono jej do teraz. A prokuratura musi przesłuchać dziewczynkę. Nikt nie kwapi się jednak do poszukiwań.

Koronawirus raport 11.12.2021. Kolejny dzień z dużą liczbą zgonów.

Źródło: czestochowa.wyborcza.pl

Wyszczuplająca kriolipoliza
Wyszczuplająca kriolipoliza
99,90 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająca kriolipoliza od 99,90 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz