Home Kategorie Ludzie Pokazał paragon, który dostał od dentysty. „Dopłata za niewspółpracujące dziecko”.

Pokazał paragon, który dostał od dentysty. „Dopłata za niewspółpracujące dziecko”.

Pokazał paragon, który dostał od dentysty. „Dopłata za niewspółpracujące dziecko”.

Jedna z mieszkanek Ożarowa Mazowieckiego pokazała paragon z wizyty u dentysty, do którego poszła ze swoim synem. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, co znalazło się na paragonie.

Okazało się, że naliczono jej dodatkową opłatę w wysokości 100 zł, ponieważ jej dziecko… nie współpracowało. Zdjęcie, które wrzuciła kobieta wywołało naprawdę sporą burzę w Internecie.

– „Świat jest chory. Byłam dziś z synem u dentysty w Ożarowie i gdy Pani powiedziała, ile mam zapłacić, opadły mi ręce! Jak zobaczyłam paragon to zaniemówiłam! „Dopłata do dzieci niewspółpracujących” – 100 zł!!! Na koniec powiem tylko tyle: szkoda, że mój 3-letni syn z bólem zęba nie współpracował… I to się nazywa stomatolog dziecięcy, z podejściem” – napisała matka, pokazując paragon z wizyty.

Źródlo: Facebook

Jak łatwo się domyślić, internauci nie byli zbytnio zachwyceni takim podejściem dentysty do klienta. Zwrócili oni uwagę na istotny fakt, że skoro dentysta przyjmuje dziecko, to powinien liczyć się z tym, że przerażone taką wizytą dziecko, nie będzie skore do współpracy, to całkowicie normalne.

Ponadto informacja o kosztach tego typu powinna być podana jeszcze przed rozpoczęciem usługi:

– „Stomatolog z podejściem do ściągania kasy w sposób żenujący. Zjawisko bulwersujące!!!” – stwierdzono.

– „Ja bym za tą dopłatę nie zapłaciła. Mówię serio! Co to w ogóle za kryteria!? A Jakie warunki spełniają tam dzieci współpracujące, a jakie nie? Może trzeba się zastanowić czy powinni tam w ogóle przyjmować dzieci, skoro sobie nie radzą, Była w ogóle informacja o takowej „dopłacie” przed wizytą?” – zauważyła inna komentująca.

– „A jest zniżka za niekompetentnego stomatologa?!” – spytano.

Z drugiej strony pojawiły się również komentarze, które zwróciły uwagę na fakt, że nie ma nic złego w  kasowaniu dodatkowej opłaty w przypadku opornego pacjenta. Z dwóch powodów, po pierwsze taka wizyta jest trudniejsza, po drugie zajmuje więcej czasu co sprawia, że dentysta może przyjąć mniej pacjentów.

– „Kumam taką dopłatę, w innych zawodach tez jest tak, ze jak jakiś klient przychodzi niby na to samo co drugi a zajmuje z jakiegoś powodu 2 razy tyle czasu to płaci więcej. Tylko nazwali to za bardzo wprost i wiadomo, ze niektórzy się oburza.” – stwierdzono.

– „Podobne praktyki mają weterynarze i ja to rozumiem. Skoro ktoś nie umie zapanować nad swoim dzieckiem lub zwierzęciem też powinien to ogarnąć” – napisał inny komentujący.

Szokujące informacje. Pfizer miał płacić ekspertom by ci kłamali na temat szczepionki Astry Zeneki.

Źródło: onet.pl

 

Dieta online i opieka dietetyka
Dieta online i opieka dietetyka
29,00 zł
39,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Wygodna dieta online i pełna opieka dietetyka: pakiet na 1 miesiąc za 29 zł i więcej z Peater (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz