Home Wideo „Szczepcie się, COVID-19 to piekło”. Antyszczepionkowiec trafił pod respirator [WIDEO]

„Szczepcie się, COVID-19 to piekło”. Antyszczepionkowiec trafił pod respirator [WIDEO]

Antyszczepionkowiec, który trafił na OIOM po zakażeniu koronawirusem apeluje – „Szczepcie się”. Jeszcze niedawno na swoim profilu publikował teksty przeciwko szczepieniom, dziennikarzom i paszportom covidowym.

50-letni mężczyzna z Piacenzy przedstawiał się w social mediach jako zagorzały przeciwnik szczepień i podważał dane o liczbie zmarłych na COVID-19 we Włoszech. Popierał manifestacje przeciwko wymogowi posiadania paszportu covidowego w miejscach pracy.

Kilka dni temu jednak Marco Marchesin w ciężkim stanie trafił do szpitala. To stamtąd, za pośrednictwem mediów społecznościowych, wystosował apel.

Z trudem łapiąc oddech, chory na COVID-19 mężczyzna powiedział:

– „Jestem bardzo słaby. Nie myślałem, że tu się znajdę. […] Nie jestem zaszczepiony; tak jak wiele osób tutaj. Niedawno umarła tu 41-latka na Covid-19.”

– „Szczepcie się. Popełniłem błąd. Nie dajcie się zabić przez tę chorobę. Szczepcie się. Wybierzcie szczepionkę, którą uważacie za odpowiednią. Macie dwa rodzaje, cztery firmy farmaceutyczne. Szczepcie się, to nie jest żart, na to się umiera. Ta choroba niszczy płuca. Szczepcie się, proszę, nie róbcie tak, jak ja, który czekałem. To jest piekło” – wezwał mężczyzna walczący ze skutkami zakażenia.

We Włoszech niezaszczepionych jest ok. 6 mln osób. Po dwóch dawkach jest 85% ludności. Masowo wykonywane są teraz szczepienia trzecią dawką.

Latem lub jesienią potrzebna będzie czwarta dawka szczepionki. Takie jest oficjalne stanowisko rządu.

Źródło: PAP

Skok w tandemie z 4200 m
Skok w tandemie z 4200 m
599,99 zł
750,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Szkolenie z lotem i skok ze spadochronem z wojskowego desantowca od 599,99 zł w Sky Force Polskim Centrum Spadochronowym

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz