Home Kategorie Ludzie Dorota Wellman ostro krytykuje rejestr ciąż. „Może kolczyk w uchu, jak u krowy?”

Dorota Wellman ostro krytykuje rejestr ciąż. „Może kolczyk w uchu, jak u krowy?”

Dorota Wellman ostro krytykuje rejestr ciąż. „Może kolczyk w uchu, jak u krowy?”

Dorota Wellman jest oburzona propozycją stworzenia tzw. rejestru ciąż. Dziennikarka w ostrych słowach skrytykowała zamiary polityków i ironicznie proponuje swoje rozwiązanie.

Dorota Wellman od lat związana jest z telewizją TVN. Ludzie cenią ją m.in. ze odwagę w zabieraniu głosu w ważnych sprawach. Kilka dni temu w rozmowie z Magdą Mołek dziennikarka przyznała, że nie zrobiłaby wywiadu z Agatą Dudą i zupełnie nie interesuje jej to, co pierwsza dama ma do powiedzenia.

Tym razem w swoim felietonie w Gazecie Wyborczej Wellman mocno skrytykowała pomysł rządu dotyczący stworzenia rejestru ciąż. Sama zaproponowała kilka swoich rozwiązań, które byłyby dobrym urozmaiceniem tak niedorzecznych projektów.

Jak stwierdziła, skoro jest propozycja, by rejestrować ciąże, to powinno się także rejestrować wytryski oraz zakupione testy ciążowe i antykoncepcję. Proponuje też, by kobietom, w celu ich łatwiejszej identyfikacji, zakładać kolczyki, takie, jakie noszą krowy.

– „Skoro ma być rejestr ciąż (brakuje jeszcze tylko oznaczeń zewnętrznych w celu łatwiejszej identyfikacji, może kolczyk w uchu jak u krowy?), to proponuję także rejestr wytrysków. Tych uzyskanych w parze i osiągniętych samodzielnie. Szczególnie gdy na lekcjach religii nasze dzieci uczą się, że plemniki to duszyczki. Zróbmy więc rejestr duszyczek. Także tych uwięzionych w prezerwatywach. W ogóle zróbmy rejestr tatusiów” – pisze Wellman w swojej ironicznej wypowiedzi.

– „Warto także zapisywać, kto i kiedy kupił test ciążowy. To może być potencjalna ciąża. A osobną czarną listę stwórzmy dla tych, którzy kupują środki antykoncepcyjne. Znaczy, że nie chcą ciąży, a zamiast prokreacji szukają tylko rozkoszy i grzesznych przyjemności” – stwierdza dziennikarka.

– „Nic mnie już nie dziwi w tym popieprzonym kraju” – kwituje.

Ma najdłuższe przyrodzenie na świecie. Niewiarygodne, kto się z nim umawiał.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Wyborcza.pl: 8 tygodni subksrybcji
Wyborcza.pl: 8 tygodni subksrybcji
1,00 zł
25 dni
do końca oferty!
1 zł: pierwsze 8 tygodni Wysokie Obcasy, Magazyn Książki i Wyborcza.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz