Home Kategorie Poruszające Pożar w domu jednorodzinnym. W środku znaleziono zwęglone zwłoki [ZDJĘCIA]

Pożar w domu jednorodzinnym. W środku znaleziono zwęglone zwłoki [ZDJĘCIA]

Policja ze Świebodzina pod nadzorem prokuratura wyjaśnia okoliczności pożaru, który miał miejsce we wsi Zagaje. Doszło do niego w domu jednorodzinnym. W trakcie akcji gaśniczej, strażacy odnaleźli wewnątrz zwłoki mężczyzny.

Zgłoszenie wpłynęło do służb w niedzielę po 15:00. Strażacy, którzy przybyli na miejsce odnaleźli w jednym z pomieszczeń ludzkie zwłoki.

Jak przekazał w rozmowie z Polską Agencją Prasową Marcin Ruciński z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie, w domu mieszkał samotny mężczyzna. Na razie nie potwierdzono jeszcze tożsamości osoby, której ciało znaleziono podczas gaszenia pożaru.

– „Zarządzono również sekcję zwłok, by ustalić przyczynę zgonu i tożsamość mężczyzny, którego zwłoki znajdowały się w budynku. Przyczynę powstania pożaru ustali biegły z zakresu pożarnictwa” – przekazał Ruciński.

Jak dodał, śledztwo ws. ustalenia przyczyn oraz okoliczności zdarzenia prowadzić będzie Prokuratura Rejonowa w Świebodzinie.

Na Facebookowym profilu Straży Pożarnej w Świebodzinie pojawiły się zdjęcia z miejsca tragedii:

„Szczepcie się, COVID-19 to piekło”. Antyszczepionkowiec trafił pod respirator [WIDEO]

Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
79,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z podstawami kadr i płac z zaświadcz. MEN za 79 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz