Home Kategorie Ludzie Agata Młynarska zaszczepiła się trzecią dawką. Źle to zniosła. „Z trudem dochodzę do siebie”.

Agata Młynarska zaszczepiła się trzecią dawką. Źle to zniosła. „Z trudem dochodzę do siebie”.

Agata Młynarska poinformowała, że zaszczepiła się trzecią dawką szczepionki na COVID-19. W odróżnieniu od poprzednich dawek, tę zniosła wyjątkowo źle. Jak zauważa, miała próbkę tego, czym naprawdę jest COVID.

Agata Młynarska cieszy się dużym zaufaniem swoich fanów. Chętnie dzieli się z nimi sprawami ze swojego życia. Często mówi np. o swoich problemach ze zdrowiem. Wielokrotnie dziennikarka podkreślała, że w sprawach zdrowotnych zdaje się na naukę i wiedzę lekarzy. Nic dziwnego, że jest jedną z tych osób, która rozumie konieczność szczepień przeciwko koronawirusowi. Młynarska przyjęła właśnie trzecią dawkę szczepionki. Poinformowała o tym w sieci.

Kilka dni temu na Instagramie Młynarska zamieściła post, w którym pokazała, jak szczepi się trzecią dawką szczepionki przeciw koronawirusowi. Dziennikarka cieszyła się z tego faktu i przekonywała, że chce żyć, dlatego się szczepi. Jak napisała, zabieg przebiegł szybko i sprawnie. Niestety, nie tak miło było już po szczepieniu.

– „Z trudem dochodzę do siebie po trzeciej dawce. Powiem szczerze, że miałam próbkę tego, czym może być ta choroba. Wszystko, na co dziś mam siłę, to leżenie, odpoczywanie i czytanie. Nawet nie jestem w stanie oglądać niczego w TV (a lista długa)” – poinformowała Młynarska.

W komentarzach pod postem wybuchła prawdziwa burza, w której zwolennicy szczepionek ścierają się z przeciwnikami. Dziennikarka dostała jednak wiele gratulacji – m.in. od Andrzeja Piasecznego, który już sam jakiś czas temu chwalił się szczepieniem.

„Szczepcie się, COVID-19 to piekło”. Antyszczepionkowiec trafił pod respirator [WIDEO]

Do 0% zniżki na Wybielanie zębów - tradycyjne w Bajeczny SPA & SALON
Do 0% zniżki na Wybielanie zębów - tradycyjne w Bajeczny SPA & SALON
359,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Do 0% zniżki na Wybielanie zębów - tradycyjne w Bajeczny SPA & SALON

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz