Home Kategorie Poruszające Tragedia na Morzu Bałtyckim. Znaleziono zwłoki.

Tragedia na Morzu Bałtyckim. Znaleziono zwłoki.

Tragedia na Morzu Bałtyckim. Znaleziono zwłoki.

We wnętrzu duńskiego statku handlowego Karin Hoy, który przewrócił się do góry dnem między Bornholm i Ystad znaleziono zwłoki marynarza. Drugi członek załogi wciąż jest uznawany za zaginionego.

Do zderzenia frachtowców doszło w poniedziałek na Morzu Bałtyckim.

– „Statek duński przewrócił się do góry dnem. Statek brytyjski natomiast nie doznał większego uszczerbku, jego załoga jest bezpieczna” – informowało wcześniej duńskie Centrum Wspólnych Operacji Obronnych (JOC).

Nurkowie, którzy przeszukali kadłub duńskiego statku, natknęli się na zwłoki marynarza. Według służb ratowniczych szanse na odnalezienie drugiego mężczyzny żywego są niewielkie.

Prokuratura w Malmoe przekazała informacje o zatrzymaniu dwóch marynarzy z brytyjskiego statku Scott Carrier, obywateli Wielkiej Brytanii i Chorwacji. Podejrzewa się ich o „kierowanie jednostką pod wpływem alkoholu”, a także „rażące zaniedbania w ruchu morskim”.

Według wstępnych informacji w poniedziałek nad ranem podczas mgły 90-metrowy brytyjski statek staranował na Bałtyku 55-metrowy frachtowiec z dwoma Duńczykami na pokładzie. W wyniku zderzenia mniejsza jednostka przewróciła się do góry dnem. Brytyjski statek wyszedł bez szwanku i znajduje się obecnie w porcie w Ystad.

Nie żyje 9-letni Bartek. Nauczyciele nie mogą w to uwierzyć.

Godzinny masaż ciała
Godzinny masaż ciała
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Godzinny masaż ciała dla 1 osoby za 99,99 zł w salonie Perła Młodości w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz