Home Kategorie Poruszające Pijana 12-latka wyskoczyła z 8. piętra. Pokłóciła się z babcią.

Pijana 12-latka wyskoczyła z 8. piętra. Pokłóciła się z babcią.

Pijana 12-latka wyskoczyła z 8. piętra. Pokłóciła się z babcią.

Do tragedii doszło w Lublinie. 12-letnia dziewczynka wyskoczyła z okna na 8. piętrze. Wcześniej pokłóciła się z babcią o to, że była pod wpływem alkoholu.

Dramat rozegrał się w sobotę przy ul. Kurantowej w Lublinie. 12-latka po powrocie do domu pokłóciła się z babcią. Seniorka była zdenerwowana przez fakt, że dziecko było pod wpływem alkoholu.

Jak przekazuje policja, dziewczynka po awanturze zamknęła się w swoim pokoju i wyskoczyła przez okno z 8. piętra.

– „Na ten moment wykluczamy w tej sprawie udział osób trzecich. Policja oraz prokuratura wyjaśnia przebieg oraz okoliczności tego zdarzenia” – przekazał komisarz Kamil Gołębiowski, oficer prasowy komendy w Lublinie, cytowany przez portal lublin.naszemiasto.pl.

Jak podaje serwis lublin112.pl, dziecko upadło na trawnik przed blokiem. Na miejsce przyjechała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ranna 12-latka z licznymi, poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Jak informuje „Fakt”, powołując się na rzecznika lubelskiej policji, od dziecka pobrana została krew, by ustalić zawartość alkoholu w jej organizmie.

O sprawie poinformowany będzie sąd rodzinny. Policja planuje przesłuchać rodzinę nastolatki oraz jej znajomych. Śledczy sprawdzą również, gdzie i w jakich okolicznościach dziewczynka spożywała alkohol.

Tragedia na Morzu Bałtyckim. Znaleziono zwłoki.

Źródło: Fakt

Depilacja laserowa: 3 zabiegi
Depilacja laserowa: 3 zabiegi
159,99 zł
600,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Depilacja laserowa: 3 zabiegi na wybrane partie ciała od 149,99 zł w Salonie Endorfina w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz