Home Kategorie Niesamowite „Nie mam nadziei!” Krzysztof Jackowski z szokującą nową wizją.

„Nie mam nadziei!” Krzysztof Jackowski z szokującą nową wizją.

„Nie mam nadziei!” Krzysztof Jackowski z szokującą nową wizją.

Jasnowidz Jackowski w swojej najnowszej wizji przekazał przewidywania dotyczące Polski i świata. Są bardzo pesymistyczne. Według Jackowskiego Polska będzie mieć podwójne kłopoty, a jednym z nich będą spore trudności z Unią Europejską.

Jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów w najnowszym filmie podzielił się bardzo pesymistyczną wizją na nadchodzący rok. Według niego trudności gospodarcze w Polsce i na świecie będą coraz większe, a nadchodzące wydarzenia na Bliskim Wschodzi tylko to pogłębią.

Według jasnowidza, nie poprawią się też relacje naszego kraju z UE, co może zaowocować drastycznymi posunięciami.

W pierwszych słowach swojej najnowszej wizji Krzysztof Jackowski podkreśla, że żaden rok nie kojarzył mu się tak źle, jak nadchodzący. Każdy przełom napawał go optymizmem, popdczas gdy tym razem jego odczucia są diametralnie inne. Tym, co przeraża Jackowskiego, jest m.in. wprowadzenie „Polskiego Ładu”, który – zdaniem Jasnowidza, jest powtórką tego, co już kiedyś było.

– „2022… chyba pierwszy raz nie cieszę się z tego przełomu. Każdego roku przejście ze starego do nowego jest jakimś planem, jakimś obiecaniem czegoś sobie, optymizmem. Ja czego się boję? Nowego Ładu. Z tego co poczytałem, to ten Nowy Ład wydaje mi się starym ładem, na zasadzie takiej, że wszystkimi problemami i błędami politycznymi po staremu obarczany jest płatnik, człowiek, który stara się coś dla siebie i kraju robić. 2022 rok to rok innej rzeczywistości. Nowa rzeczywistość już się stała, a my się musimy do niej dostosować. Nie użyłem słowa przyzwyczaić, bo przyzwyczaić się możemy do nowego mieszkania, które kupiliśmy, bo chcieliśmy. Do tej rzeczywistości musimy się dostosować. Z takim przekonaniem będę wchodził w 2022 rok. Kiedy człowiek mógł mieć jeszcze nadzieje, w końcówce 2020 roku, to teraz, na koniec 2021 roku, ja takich nadziei nie mam” – zaczął smutno Jackowski.

Jak zauważył Jackowski, przed nami bardzo trudne miesiące, spowodowane pandemią. Przyczyn tego upatruje w pojawieniu się nowego wariantu koronawirusa – w RPA.

– „Wyczytałem w internecie, że zaraza z RPA to nie jest zwykła mutacja, tylko eksperci twierdzą, że to wręcz inna zaraza, podobno bardzo zaraźliwa. A ja mówiłem Wam, że zimą będziemy mieli dwie zarazy, niezależne od siebie. Z tego względu obawiam się, że problem może być podwojony. W przyszłym roku możemy mieć podwojone restrykcje, kiedy obie zarazy się ze sobą zejdą. Najgorszy okres to może być luty, marzec i cząstka kwietnia” – mówi i dodaje, że sytuacja Polski będzie zła także z powodu pogłębiających się trudności w relacjach z Unią Europejską. Zdaniem Jackowskiego, nastąpić może nawet wykluczenie naszego kraju ze Wspólnoty.

– „Kojarzy mi się – dosłownie lub symbolicznie – wykluczenie Polski z Unii Europejskiej, czy zawieszenie Polski w UE. Konflikt Polska – Unia się pogłębi i Polska zostanie zawieszona – nie wiem, czy to jest w ogóle możliwe – lub będzie wykluczona z Unii. Albo przynajmniej będą takie ostre dyskusje, na pewno kojarzy mi się Francja, która będzie na to bardzo mocno napierała” – przewiduje Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski już wie. Tak będą wyglądały Święta i Sylwester. Złe wieści.

Przegląd auta z geometrią kół
Przegląd auta z geometrią kół
74,99 zł
110,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Przegląd auta z geometrią kół od 74,99 zł w Autotest Polska – 8 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz