Home Kategorie Poruszające Wlk. Brytania: Miesiącami katowały, aż zabiły 16-miesięczną Star. Matkę i jej partnerkę uznano za winne.

Wlk. Brytania: Miesiącami katowały, aż zabiły 16-miesięczną Star. Matkę i jej partnerkę uznano za winne.

Wlk. Brytania: Miesiącami katowały, aż zabiły 16-miesięczną Star. Matkę i jej partnerkę uznano za winne.

Ta sprawa wstrząsnęła opinią publiczną w Wielkiej Brytanii. 28-letnia Savannah Brockhill uznano za winną śmierci 16-miesięcznej Star Hobson, córki swojej 20-letniej partnerki, Frankie Smith.

Proces kobiet toczył się przed Królewskim Sądem w Bradford od siedmiu tygodni. Przysięgli doszli do wniosku, że Brockhill jest winna śmiertelnego pobicia dziewczynki. Matkę dziecka uznano za współwinną.

Oskarżone mieszkały z dzieckiem w miasteczku Keighley położonym na północny-zachód od Bradford. Jak wskazują zeznania świadków, przed śmiercią dziecka która miała miejsce 22 września 2020 roku Star Hobson  dziewczynka była tygodniami bita i torturowana.

Działo się to w czasie gdy jej matka, 20-letnia Frankie Smith, związała się „dominującą i agresywną” 28-letnią Savanną Brockhill.

Źródlo: wp.pl

Para utrwalała cierpienia zadawane dziewczynce na zdjęciach i filmach. Te morderczynie były tak bezczelne, że te filmiki oprawiały wesołą muzyką i wrzucały na media społecznościowe.

David Fawcett, dziadek Frankie Smith, przekazał w rozmowie z BBC, że jego wnuczka była bita, poniżana i kompletnie zmanipulowania przez starszą partnerkę. Według niego Brockhill to osoba zła do szpiku kości.

– „Widzieliśmy Frankie całą w siniakach na długo zanim zauważyliśmy rany na ciele Star. Wiedzieliśmy, że coś jest nie tak. Staraliśmy się, ale tamta izolowała ją od nas” – relacjonował mężczyzna.

Ludzie są źli na pracowników socjalnych, którzy nie zrobili nic w tej sprawie mimo że mieli szansę na działanie i otrzymywali wiele donosów. To ich pasywna postawa, doprowadziła do śmierci dziewczynki.

Obniżenie wieku emerytalnego. Ważne wieści dla Polaków.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Wybrane masaże dla 1-2 osób
Wybrane masaże dla 1-2 osób
69,99 zł
100,00 zł
180 dni
do końca oferty!
30-minutowy masaż klasyczny lub relaksacyjny za 59,99 zł i więcej w JUGI - Kosmetologia & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz