Home Kategorie News Sytuacja na granicy staje się coraz gorsza. Dwóch żołnierzy jest rannych!

Sytuacja na granicy staje się coraz gorsza. Dwóch żołnierzy jest rannych!

Sytuacja na granicy staje się coraz gorsza. Dwóch żołnierzy jest rannych!

Sytuacja na granicy w Polsce nie jest najlepsza, delikatnie mówiąc. Ciągle dochodzi do nielegalnych prób przekroczenia granicy. Tak jak dzisiaj.

– „W Czeremsze wciąż ta sama grupa migrantów próbuje sforsować granicę. Są bardzo agresywni, rzucają kamieniami. Tym razem udało im się trafić dwóch żołnierzy” – przekazała Michalska.

– „Mamy tam agresywną grupę, która podejmuje kolejne próby siłowego sforsowania granicy” – powiedziała porucznik Anna Michalska ze Straży Granicznej.

– „W nocy 40 osób nielegalnie przekroczyło granicę. Zostali zatrzymani i odprowadzeni do linii granicznej” – powiedziała porucznik Michalska. Dodała, że kamienie rzucane przez migrantów zraniły dwóch żołnierzy.

– „Jeden został raniony w twarz, drugi w kolano. Na miejsce wezwano służby medyczne i przetransportowano rannych do szpitala” – dodała rzeczniczka.

– „Wczoraj tj. 15.12 granicę próbowało nielegalnie przekroczyć 71 osób” – podano na twitterowym profilu Straży Granicznej.

Od początku roku Straż Graniczna zanotowała prawie 40 tys. prób nielegalnego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej. Niestety sytuacja z każdego dnia się pogarsza.

Koronawirus raport 16.12.2021. Jeszcze więcej zgonów.

Źródło:

 

Wieloetapowe oczyszczanie twarzy
Wieloetapowe oczyszczanie twarzy
79,99 zł
90 dni
do końca oferty!
12-etapowa pielęgnacja twarzy za 69,99 zł i więcej opcji w Salonie Urody Glamour

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz