Home Kategorie Poruszające 32-latka zmarła w karetce. Ponad 8 godzin czekała na wyniki testu na COVID-19.

32-latka zmarła w karetce. Ponad 8 godzin czekała na wyniki testu na COVID-19.

32-latka zmarła w karetce. Ponad 8 godzin czekała na wyniki testu na COVID-19.

32-latka trafiła do szpitala w Rybniku z bólem w okolicach serca. Jak donosi portal rybnik.com.pl kobieta musiała czekać na SOR-ze na wyniki testu na COVID-19. Niestety zmarła.

– „Moja Ania umarła, bo czekała ponad 8 godzin na test, tylko dlatego, że nie była zaszczepiona. Nie chciano jej zabrać na oddział kardiologiczny, choć badania i EKG pilne tego wymagały. Jej serce ciągle słabło. Gdy po przeszło 8 godz. przyszedł ujemny wynik, lekarz zadecydował o przewiezieniu Ani do kliniki do Katowic. Była ciągle przytomna, ufała lekarzom, jednak procedury okazały się ważniejsze od jej życia. Miała dopiero 32 lata, jestem z całą rodziną wstrząśnięty i załamany, tak bardzo ją kochaliśmy!” – pisze na portalu społecznościowym jej brat.

Jak podaje portal rybnik.pl kobieta kilka godzin czekała na pomoc SOR’u

Decyzją lekarzy kobieta została przetransportowana na oddział kardiologiczny szpitala w Katowicach – Ochojcu. Niestety zmarła ona w drodze do szpitala. Rodzina kobiety twierdzi, że musiała ona tyle czekać na pomoc, przez testy na COVID-19.

„Pacjentka trafiła do nas po wcześniejszym zasłabnięciu i została natychmiast przyjęta na Szpitalny Oddział Ratunkowy WSS nr 3. Po wstępnej diagnostyce, w której trakcie wykonano m.in. badanie EKG, jej stan został określony jako stabilny i ogólnie dobry – kobieta była wydolna krążeniowo-oddechowo i tak było przez cały czas, jaki spędziła w rybnickim szpitalu” – mówi portalowi rybnik.com.pl Maciej Kołodziejczyk, rzecznik prasowy placówki.

Przyczyna śmierci będzie znana po sekcji zwłok.

Przerażające informacje od Reutersa: Ośmioro dzieci z zapaleniem mięśnia sercowego po szczepionce na COVID.

Źródło: onet.pl

Okulary korekcyjne: Cotton Club i inne
Okulary korekcyjne: Cotton Club i inne
29,99 zł
210,00 zł
90 dni
do końca oferty!
29,99 zł za groupon zniżkowy wart 210 zł na okulary korekcyjne z antyrefleksem i więcej w Okularium - 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz