Home Kategorie Ludzie Edyta Górniak zdradzona przez ukochanego! Zrobił innej dziecko. To świeża historia. Diwa mówi o psychosomatycznym bólu.
3.38K

Edyta Górniak zdradzona przez ukochanego! Zrobił innej dziecko. To świeża historia. Diwa mówi o psychosomatycznym bólu.

Edyta Górniak zdradzona przez ukochanego! Zrobił innej dziecko. To świeża historia. Diwa mówi o psychosomatycznym bólu.

Edyta Górniak często porusza kwestie związane ze swoim życiem prywatnym. Mówi o tym wszystkim bardzo emocjonalnie, a fani ją mocno wspierają. Teraz ma dla was kolejną historię.

To ostatnie wyznanie, dotyczą tego, co spotkało ją ze strony życiowego partnera. Związek rozpadł się niedawno, gdyż mężczyzna, z którym Górniak wiązała wcześniej pewne nadzieje, okazał się zdrajcą. A zdrada zakończyła się tym, że jego kochanka urodziła mu dziecko.

Edyta Górniak po rozwodzie z Dariuszem Krupą była w kilku związkach: m.in. mecenasem Piotrem Schrammem, kierowcą rajdowym Mateuszem Zalewskim i piłkarzem Tomaszem Mazurkiewiczem. Jednak gwieździe nie udało się stworzyć związku, który przetrwał by próbę czasu. Współczujemy jej, ale tak czasem bywa.

Kobieta od dłuższego czasu jest sama mimo że wcześniej mocno poszukiwała miłości. Jednak nie udało jej się to. Każdy nieudany związek sprawiał, że Edyta Górniak coraz mocniej zamykała się w sobie. Długo dochodziła do siebie po rozstaniu, którego powodem była zdrada.

– „Jedno z najgorszych doświadczeń, jakie człowiek może przeżyć, to poczucie zdrady. Wszelakiej: emocjonalnej, finansowej, duchowej, rodzinnej, przyjacielskiej, przez kogokolwiek. Uczucie bycia zdradzonym jest jedną z najtrudniejszych lekcji do odrobienia” – przekazała w rozmowie z SE.

Gwiazda wprawdzie przyznała, że doszła do siebie, jednak stwierdziła, że serce już poskładała do kupy. Stwierdziła jednak, że jej „ciało choruje” co przez to rozumie?

– „Moje serce jest już OK. Ale nawet jak świadomie podejmiemy decyzję, że idziemy do przodu, że zostawiamy przeszłość za sobą i uwolnią się od tego głowa, serce, dusza oraz myśli, to ciało jest jak mapa i wszystko pamięta. Nawet jeśli już wiem, że ten człowiek nie był wart nawet jednej dziesiątej serca, które dostał ode mnie, to ciało i tak przechodzi turbulencje. Wydaje mi się, że poukładałam już wszystko w sobie. Natomiast moje ciało choruje. I to już bardzo długo. Ma swoje sposoby na to, by wyrzucać to, co przeżyłam” – mówiła przejęta.

To że jej ukochany ją zdradził i został ojcem, mocno ją zabolało:

– „To są różne bóle fizyczne. Kiedyś stresy „chowałam” w brzuchu i bardzo mnie brzuch bolał. Potem „chowałam” na karku. Pewnie każdy z nas ma jakieś tam miejsce. I kiedy nastąpiła ta zdrada, dosyć trudna, bo wynikiem zdrady było poczęcie, to było totalnie traumatyczne i bardzo, bardzo głębokie” – mówiła.

Mówiła jednak jak sobie radzi z tego typu sprawami:

– „Żeby przeżyć to, musiałam przywdziać energetyczną skorupę. Mój organizm się tak mocno spiął, że dostał swego rodzaju wewnętrznego zakwasu. Uwalnianie tego na przestrzeni czasu jest jak leczenie wewnętrznych siniaków. To jest takie dziwne… W tych traumach jest tak, że nie leci krew, nie można opatrzyć, nie ma maści, nie ma leków. To, co się stało w organizmie, potrzebuje czasu na uwolnienie. Mam czasem takie dni, że jestem totalnie obolała” – mówiła.

Swoje doświadczenia porównała do wypadku samochodowego:

– „Jak nas potrąci samochód, mamy wypadek, co jest bardzo traumatyczne, to potem boimy się wsiąść do samochodu i trzeba to przewalczyć. To jest chyba coś takiego” – dodała.

Przerażające informacje od Reutersa: Ośmioro dzieci z zapaleniem mięśnia sercowego po szczepionce na COVID.

Źródło: Fakt.pl

Wyszczuplanie lipolaserem
Wyszczuplanie lipolaserem
59,99 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zabiegi lipolaserem od 59,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Karoliny Woźniak-Kłomskiej w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz