Home Kategorie News Pojawiły się najnowsze informacje! Gdzie jest polski dezerter?
5.12K

Pojawiły się najnowsze informacje! Gdzie jest polski dezerter?

Pojawiły się najnowsze informacje! Gdzie jest polski dezerter?

Dywizja Zmechanizowana potwierdziła, że poszukuje polskiego żołnierza, który strzegł granicy z Białorusią. Sytuacja jest ciekawa i będziemy informować na bieżąco.

Informację o dezercji 25-letniego Emila Czeczka jako pierwsze podało radio RMF FM, bazując na białoruskich pogranicznikach. Uciekinier o którym mowa, był członkiem do 11. Mazurskiego Pułku Artylerii 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej.

– „Podczas realizacji zadań na #granica stwierdzono nieobecność żołnierza @16Dywizja. Niezwłocznie podjęta została szeroko zakrojona akcja poszukiwawcza, w którą zaangażowani są żołnierze i wszystkie działające na granicy służby. Prowadzone są czynności wyjaśniające w tej sprawie” – napisano.

Dywizja chwilę później dodała kolejną informację:

– „W czwartek 16 grudnia w godzinach popołudniowych, stwierdzono nieobecność żołnierza 11 Pułku Artylerii, który zaginął podczas wykonywania zadań służbowych w okolicy miejscowości Narewka, Siemianówka i Jez. Siemianowskiego. Niezwłocznie została podjęta szeroko zakrojona, intensywna akcja poszukiwawcza, w którą zaangażowani są żołnierze i wszystkie działające na granicy służby. Poszukiwania cały czas trwają” – podano.

Przerażające informacje od Reutersa: Ośmioro dzieci z zapaleniem mięśnia sercowego po szczepionce na COVID.

Źródło: salon24.pl

Pakiety day spa dla 1-2 osób
Pakiety day spa dla 1-2 osób
79,99 zł
250,00 zł
Oferta zakończona!
Pakiety day spa z masażem twarzy i więcej za 89,99 zł i inne opcje w JUGI – Kosmetologia & SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz