Home Kategorie Życie To tutaj ukrywa się Jacek Jaworek? „To może być przełom”.
8.68K

To tutaj ukrywa się Jacek Jaworek? „To może być przełom”.

To tutaj ukrywa się Jacek Jaworek? „To może być przełom”.

Pojawił się nowy trop w sprawie poszukiwanego Jacka Jaworka? Policja poinformowała, że ścigany 52-latek mógł być widziany w Wiedniu.

Jacek Jaworek poszukiwany jest listem gończym, Europejskim Nakazem Aresztowania i wydano za nim też czerwoną notę Interpolu. Jest też na liście najbardziej poszukiwanych przestępców Unii Europejskiej. Jaworek poszukiwany jest od lipca. Teraz pojawiły się nowe informacje na temat zabójcy.

Mężczyzna mógł być widziany w Wiedniu.

– „To może być przełom w sprawie poszukiwanego od pół roku Jacka Jaworka” – informuje portal glos24.pl, powołując się na dane austriackiej policji. Funkcjonariusze z Wiednia zaalarmowali mieszkańców, że 52-latek może być wyjątkowo niebezpieczny.

– „52-latek jest uważany za brutalnego i może być uzbrojony” – przekazał rzecznik wiedeńskiej policji Markus Dittrich, cytowany przez austriackie media. Za ustalenie miejsca pobytu Polaka wyznaczono nagrodę w wysokości 4300 euro.

Policja apeluje do osób, które mogły widzieć Jacka Jaworka w Austrii o kontakt pod numerem alarmowym 133. Funkcjonariusze dodają, że 52-latek może znajdować się w krajach niemieckojęzycznych, gdyż dobrze zna ten język.

Szokujące słowa polskiego żołnierza w białoruskiej telewizji. „Strzelili mu w łeb”.

Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
79,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z podstawami kadr i płac z zaświadcz. MEN za 79 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz