Home Kategorie Ludzie Tak ćwiczy znana alpinistka w ciąży. Całkowicie nago wspinała się po skałach.

Tak ćwiczy znana alpinistka w ciąży. Całkowicie nago wspinała się po skałach.

Laura Jasorka, alpinistka i instagramerka, opublikowała w sieci nowe zdjęcia. Wywołały one szok u wielu osób. Widzimy na nich sportsmenkę, która zupełnie nago, będąc w ciąży, wspina się po skałach.

Zdjęcia Laury mówią same za siebie. Widać, że sportsmenka uwielbia adrenalinę i nie zamierza z niej rezygnować, nawet będąc w ciąży.

38-letnia Laura Jasorka to alpinistka i instagramerka, która na ten moment ma ponad 11 tys. obserwujących. Na ostatnich zdjęciach po raz kolejny pochwaliła się swoimi umiejętnościami, ale zrobiła to w dość kontrowersyjny sposób.

Widzimy, jak nago wspina się na skały. Mimo iż jej aktywność spotyka się z różnymi opiniami, sportsmenka twierdzi, że wiele matek jej kibicuje. Widać to też pod jej zdjęciami.

– „Większość kobiet bardzo mi kibicuje. Same są matkami i wiedzą, że nie naraziłabym mojego nienarodzonego dziecka [na niebezpieczeństwo – red.]” – czytamy na jej Instagramie.

Oczywiście alpinistka ma prawo do swojej opinii, jednak warto dodać, że część komentujących zwróciło uwagę na fakt, że to „trochę niebezpieczne”. Niektórzy wręcz zachęcili ją do tego, aby zaczęła uprawiać jazdę na rowerze czy fitness, rezygnując ze wspinaczek.

Tomasz Kammel w żałobie. Zmarła bliska mu osoba.

Termy Uniejów: basen, sauna
Termy Uniejów: basen, sauna
36,00 zł
25 dni
do końca oferty!
Bilet wstępu do strefy basenowej i strefy saun w Termach Uniejów (do -0%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz