Home Kategorie Poruszające Horror na drodze. Nie żyją dwie 23-latki. Zostały potrącone przez volkswagena.

Horror na drodze. Nie żyją dwie 23-latki. Zostały potrącone przez volkswagena.

Horror na drodze. Nie żyją dwie 23-latki. Zostały potrącone przez volkswagena.

W Młynkach, w pow. puławskim, doszło do tragicznego wypadku. W jego wyniku śmierć poniosły dwie mieszkanki Puław. 23-latki wysiadły z auta, bo źle się poczuły. Gdy weszły na jezdnię, potrącił je nadjeżdżający z naprzeciwka volkswagen.

Jak przekazała w niedzielę kom. Anna Kamola z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, do wypadku doszło w sobotę przed 22:00 w Młynkach.

– „Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że w kierunku Wronowa jechała toyotą 45-latka. Kobieta przewoziła czworo pasażerów. W pewnym momencie na prośbę dwóch młodych pasażerek, zatrzymała auto na poboczu drogi, ponieważ 23-latki miały się źle poczuć i chciały na chwilę wysiąść” – przekazała.

Rzeczniczka dodała, że gdy auto się zatrzymało, „pasażerki wysiadły i weszły na jezdnię wprost pod jadącego z naprzeciwka volkswagena golfa”. Pomimo przeprowadzonej na miejscu reanimacji, życia kobiet nie udało się uratować.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących pojazdami. Zarówno 45-latka kierująca toyotą, jak i 23-latek kierowca volkswagena byli trzeźwi. Trwa ustalanie okoliczności i przyczyn wypadku.

Horror w zakładach mięsnych. Byk zabił pracownika.

FlixBus: 10% zniżki na przejazd
FlixBus: 10% zniżki na przejazd
0,00 zł
5 dni
do końca oferty!
10% zniżki na przejazd FlixBus – przez aplikację

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz