Home Kategorie Ludzie Małgorzata Godlewska uniknęła gwałtu. Pokazała zdjęcie napastnika. „To nie była moja krew”

Małgorzata Godlewska uniknęła gwałtu. Pokazała zdjęcie napastnika. „To nie była moja krew”

Małgorzata Godlewska uniknęła gwałtu. Pokazała zdjęcie napastnika. „To nie była moja krew”

Małgorzata Godlewska podzieliła się wstrząsającą historią. Kobieta cudem uniknęła gwałtu w taksówce. W sieci opublikowała zdjęcie legitymacji napastnika i szczegółowo opowiedziała o zdarzeniu.

W mediach społecznościowych pojawiła się wstrząsająca opowieść Małgorzaty Godlewskiej, która dzięki szybkiej reakcji i szczęściu uniknęła gwałtu.

– „W nocy z czwartku na piątek uniknęłam w taksówce próby gwałtu… Serio nie wierzyłam, że coś takiego może się kiedykolwiek wydarzyć. W taksówkach zawsze czułam się bezpiecznie (…) W czwartek wieczorem miałam kolację w Centrum Warszawy. Po kolacji, jak to zwykle ja… chciałam się jeszcze pobawić, więc trafiłam do jednego z klubów w centrum. Przed 4 rano postanowiłam się zebrać do domu i jedna z nowo poznanych osób zamówiła mi taksówkę. Byłam w doskonałym nastroju, nuciłam piosenki i czułam się świetnie. Wracałam sama. Niestety okazało się, że taksówkarz miał złe zamiary” – rozpoczęła swoją opowieść Godlewska.

Małgorzata była przerażona, kiedy taksówkarz zablokował drzwi i zaczął się masturbować. Na szczęście udało jej się uwolnić.

– „W pewnym momencie taksówkarz zatrzymał się na parkingu, zablokował drzwi i zaczął ściągać spodnie. Nie mogłam wysiąść i nie chciał mnie wypuścić. Kiedy siedział jeszcze z przodu i właśnie zaczynał się masturbować, zaczęłam robić zdjęcie legitymacji, by komuś wysłać, ale mi się nie udało. Zaczął wyciągać do mnie (do tyłu) łapska, chcąc mnie złapać. Jednocześnie mówił co mam zrobić i co mi zrobi (…) Zaczęłam sie bronić, krzyczeć (naprawdę głośno), ściągnęłam szpilkę i poczęstowałam go w głowę obcasem. Dodatkowo dosyć skutecznie broniłam się pazurami… sami wiecie, jakie mam paznokcie… Krzyk (prawdopodobnie czegoś w stylu „zabiję cię”), szpilka, pazury i kopanie pomogły, bo chyba się przestraszył i otworzył drzwi. Uciekłam, ale bez płaszcza i zakrwawiona… i to nie była moja krew. Bałam się i jak najszybciej wróciłam do domu” – czytamy.

We wpisie celebrytki możemy zobaczyć niewyraźne zdjęcie legitymacji napastnika. Miejmy nadzieję, że poniesie on zasłużoną karę. Małgorzata zapowiedziała, że się o to postara.

14-latek zginął po pijackim rajdzie instruktora jazdy. „Rozbił bank przewinień”.

Do 45% zniżki na: Zabieg na twarz w firmie Kosmetyka nowoczesna
Do 45% zniżki na: Zabieg na twarz w firmie Kosmetyka nowoczesna
88,00 zł
160,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Do 45% zniżki na: Zabieg na twarz w firmie Kosmetyka nowoczesna

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz