Home Kategorie Poruszające 20-letnia nauczycielka uwiodła ucznia. Ich nagranie trafiło do sieci.

20-letnia nauczycielka uwiodła ucznia. Ich nagranie trafiło do sieci.

20-letnia nauczycielka uwiodła ucznia. Ich nagranie trafiło do sieci.

Młoda nauczycielka wykorzystała seksualnie ucznia poniżej 16. roku życia. Ich stosunek został nagrany i trafił do sieci. Interweniowała policja.

Biuro szeryfa hrabstwa Polk poinformowało, że w piątek aresztowano 20-letnią nauczycielkę. Kobieta prowadziła zajęcia w zastępstwie za innego pedagoga w Lakeland High School. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać kobietę podczas zbliżenia z uczniem.

W oświadczeniu stwierdzono, że śledztwo rozpoczęło się 3 grudnia po tym, jak uczeń ze szkoły zgłosił nagranie wideo urzędnikom ds. zasobów szkolnych. NBC News donosi z kolei, że policja początkowo miała problem ze zlokalizowaniem nagrania. Okazało się, że w pierwszej kolejności trafiło ono do szkolnej drużyny sportowej.

– „Miała wpływ na ofiarę i wykorzystała to dla własnej pokręconej przyjemności” – powiedział szeryf hrabstwa Polk Grady Judd.

Wykorzystany nastolatek nie miał skończonych 16 lat. Przyznał, że do zbliżenia doszło cztery razy – dwa razy u niego w domu i dwa razy w domu nauczycielki. Kobieta została aresztowana i usłyszała zarzuty dotyczące wykorzystywania na tle seksualnym.

Davis była zatrudniona jako zastępcza nauczycielka języka angielskiego przez firmę rekrutacyjną o nazwie Kelly Education Services. Firma poinformowała, że ​​została zatrudniona 23 sierpnia po dokładnym sprawdzeniu przeszłości i wykształcenia. Obecnie nie może pracować w żadnej szkole publicznej hrabstwa Polk.

Tak ćwiczy znana alpinistka w ciąży. Całkowicie nago wspinała się po skałach.

Treningi wyszczuplające
Treningi wyszczuplające
48,00 zł
75,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Treningi wyszczuplające: karnet na 5 wejść od 48 zł w Fabryka Endorfiny w Bielsku-Białej (do -37%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz